Oszczędzanie na przyszłość

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 64
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:56

Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: kasiunia »

No właśnie , mamy trochę niespokojne czasy i oszczędzanie na przyszłość to w zasadzie konieczność. Tak na prawdę nie wiemy jeszcze co wydarzy się jutro za miesiąc, za rok .Warto więc pomyśleć o oszczędzeniu trochę grosza na trudniejsze czasy. Warto też tak zainwestować nasze pieniądze, by inflacja nie "zjadała" naszych oszczędności.
Ryśka

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Ryśka »

Niestety wysokość emerytury nie napawa optymizmem i trzeba pomyśleć jak ją zwiększyć samodzielnie. Najlepiej poczytać sobie gdzie najlepiej odkładać pieniądze na emeryturę i zacząć to robić już teraz. W tej sytuacji można liczyć tak naprawdę tylko na siebie. Dlatego trzeba decyzję podjąć z rozwagą i po szczegółowej analizie wszystkich dostępnych opcji.
ruśka

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: ruśka »

Ja też staram się oszczędzać na przyszłość dziecka i swoją. Bo wiem, że jeśli ja sama zadbam o moje finanse to i moim dzieciom będzie się w przyszłości żyło lepiej :) Oszczędzam na emeryturę ( Ike), jestem tez członkiem programu PPK.
xeśka

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: xeśka »

Dla mnie takie oszczędzanie pieniędzy jest niezwykle ważne, staram się co miesiąc odkładać choć niewielkie sumy na konto, dodatkowo inwestuje w papiery wartościowe czy fundusze inwestycyjne. Jeśli też macie ochotę spróbować to w Generali Investments mają wiele ciekawych produktów.
Awatar użytkownika
Kostek4
Posty: 20
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:32

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Kostek4 »

Dziękuję za poinformowanie nas o tym. Uczę się nowych metod prowadzenia biznesu. Każda rada dotycząca rozwoju biznesu jest dla mnie ważna
bajuś9032

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: bajuś9032 »

Ja nie znam się na tym kompletnie, nie potrafie inwestowac ani oszczędzać, dlatego ucieszył mnie program ppk bo tam oszczędzają za mnie, dostaję dopłatę od pracodawcy i państwa a więc liczę na to że się trochę środków uzbiera do emerytury. Zerknijcie na https://www.szkola-ryzyka.pl/ppk-czym-s ... -dzialaja/
Łyżka

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Łyżka »

Szukając sposobu na oszczędzanie warto sobie poszperać w internecie, można znaleźć tam jakiś sposób, na który sami nie wpadliśmy https://inwestowanie.net.pl/oszczedzani ... nosciowych. Przy decyzjach dotyczących finansów dobrze jest sprawę przemyśleć i rozeznać się https://inwestowanie.net.pl, żeby wybrać coś, co jest faktycznie dla nas korzystne.
Lućka

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Lućka »

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego ,że trzeba oszczędzać na swoją przyszłość, to co oferuje nam ZUS to nie są środki do godnego życia.Jak oszczędzać na emeryturę ? To pytanie pewnie często kiełkuje w naszych głowach bo przecież musimy zapewnić sobie środki do życia na emeryturze.Niech do tego jeszcze dojdą problemy zdrowotne, to może okazać się ,że na prawdę będziemy potrzebować dodatkowych funduszy.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: kaniks »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://randkujmy.de/
Redęk

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Redęk »

No niestety oszczędności nie są moją najmocniejszą stroną, dlatego też szukałem dodatkowego wsparcia jak się za to odpowiednio zabrać żeby przede wszystkim w końcu zacząć skutecznie odkładać środki i też je później odpowiednio inwestować. Tutaj z dużym wsparciem przyszła aplikacja do oszczędzania pieniędzy Credy o której dowiecie się więcej tutaj https://www.credy.pl/aplikacje-mobilne- ... czedzaniu/ daje naprawdę duże możliwości i w końcu udaje mi się systematycznie oszczędzać i zostawić sobie większa poduszkę finansową na gorsze czasy. Pozdrawiam i chętnie poznam Waszą opinię jak to dokładnie jest u Was!
anetałata

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: anetałata »

Dla mnie skutecznym oszczędzaniem jest instalacja fotowoltaiczna lublin, ponieważ umożliwia nam wytwarzanie prądu w sposób bezpieczny dla całej planety przy bardzo niskich kosztach. Jeżeli zastanawiacie się jak zabrać się za temat fotowoltaiki to polecam Wam zasięgnąć po wiedzę u Grento.
Ażur

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Ażur »

dziedziczenie IKE. Niskie stopy procentowe w połączeniu z inflacją skłaniają posiadaczy oszczędności do rozważań gdzie najlepiej przenieść swoje oszczędności. Przy większych kwotach inwestowanych na dłużej liczy się każda dziesiąta część procenta. Ważne są również kwestie bezpieczeństwa oraz dziedziczenia. IKE to Indywidualne Konto Emerytalne a IKZE to Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego.
żaneta

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: żaneta »

Jeśli chodzi o dziedziczenie oszczędności przeznaczonych na emeryturę to zdecydowanie wolę ppk, ono tez jest dziedziczone a dzięki dopłatom od państwa i pracodawcy można sporo zyskać. Tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ nawet ktoś to dokładnie policzył
grześko

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: grześko »

Oszczędzanie na przyszłość to także inwestowanie w nowe rozwiązania. Jednym z tych, które warto przemyśleć jest fotowoltaika. Bardzo ciekawy artykuł na jej temat czytałem na https://gramwzielone.pl/systemy-fotowol ... ego-swiata . Dowiedziałem się na czym to wszystko polega i czy faktycznie warto korzystać z fotowoltaiki. Odnawialne źródła energii to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne ale i ekologiczne.
hejś

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: hejś »

My zaoszczędziliśmy przez większą część naszego życia i teraz wybudujemy taki dom! https://www.mgprojekt.com.pl/ambrozja jesteśmy strasznie zadowoleni że mamy szansę mieć własny domek w którym możemy spędzić reszte swojego życia :D już nie możemy się doczekać :D
eśka432

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: eśka432 »

My sporo o tym czytaliśmy, robi się to coraz popularniejsze i nie dziwię się bo ceny prądu szybują, a jeszcze ekologia to osobny temat. A jeszcze są dotacje więc można skorzystać i sporo zaoszczędzić nie tylko docelowo na prądzie ale i na samej instalacji. Wiele informacji możecie znaleźć np. na stronie - https://dziennikarstwo.edu.pl/oplacalnosc-fotowoltaiki/ Zerknijcie. Korzystanie z takich informacji na pewno będzie bardzo pomocne w podjęciu ostatecznej decyzji.
soniś55444

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: soniś55444 »

Jak tylko potrzebujesz fachowej porady co do fotowoltaiki i innych ekologicznych rozwiązań to polecam się zapoznać z ofertą https://eeef.pl/dotacje-na-fotowoltaike/ Nie tylko pomogą ci wykonać projekt, ale przeprowadzą montaż i dobiorą odpowiedni sprzęt. Wszystko w atrakcyjnej cenie i wykonane fachowo. Ja jestem bardzo zadowolona, że na swojej drodze spotykam świetnych fachowców, dzięki którym wiem, e te rozwiązania będą najlepsze. Nie tylko dla mnie, ale i dla Was.
Jędrek23

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Jędrek23 »

Powiem wam, ze ja od dłuższego czasu myślę o korzystaniu z energii odnawialnej i dlatego skontaktowałam się w tej sprawie z firmą respect energy. Ich oferta dostaw prądu czy gazu jest oparta na 100% odnawialnej energii więc nie przyczyniam się do zatruwania środowiska. Wiem, że korzysta z ich usług coraz więcej firm, co mnie bardzo cieszy, bo to znaczy, że nie tylko mnie zależy na dobru tej planety.
mońka

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: mońka »

Jest wiele sposobów na oszczędzanie pieniędzy. Niestety, musimy liczyć się z tym, że niestety, oszczędzając pieniądze, te tracą na wartości, jesli leżą nieużywane. Nie zapominajmy o inflacji - wartośc pieniądza nieustannie spada, co nie jest niczym dobrym.
___
sklep meblowy online
ciśka

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: ciśka »

oszczędzanie to ważna kwestia, ja też staram się co miesiąc coś tam odłożyć nawet niewielkie sumy bo wiadomo, ze w dłuższej perspektywie coś się uzbiera :) ja jeszcze sporo kupuje w sieci ale mam konto gdzie dostaje cashbacki za zakupy :) ogólnie polecam tą nową aplikację Provema, jest idealna dla osób, które szukają skutecznego narzędzia, które pomoże w kontroli nad wydatkami i swoimi osobistymi finansami.
Łukaszek

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Łukaszek »

Ja kupuje złoto i srebro za pośrednictwem https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Udało mi się już w ten sposób ulokować ponad 40 tysięcy i jestem zadowolony z obsługi.Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę, czy nawet wybudowanie domu. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: general »

Generalnie nie ma sensu pieniędzy trzymać na koncie, czy na lokatach, które mają zerowe oprocentowanie. Najlepiej jak pieniądze pracują, wtedy można liczyć na zyski. Jeśli posiadacie nieco oszczędności to można pójść w apartamenty inwestycyjne https://condo.pl/ i zarabiać na wynajmie. Można sobie ładną pensję dodatkową w ten sposób wykręcić :)
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: kaniks »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://elektrokalka.pl/
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: monka »

To ważne, aby mieć pieniądze na przyszłość. Nie każdy ma taką umiejętność, dlatego super sposobem jest regularne oszczędzanie. Część zaoszczędzonej kwoty warto zacząć inwestować, aby pomnożyć oszczędności. Fajną, szeroką ofertę ma firma generali investments.
żuśil1209

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: żuśil1209 »

Ryśka pisze: ↑03 gru 2020, 18:02 Niestety wysokość emerytury nie napawa optymizmem i trzeba pomyśleć jak ją zwiększyć samodzielnie. Najlepiej poczytać sobie gdzie najlepiej odkładać pieniądze na emeryturę i zacząć to robić już teraz. W tej sytuacji można liczyć tak naprawdę tylko na siebie. Dlatego trzeba decyzję podjąć z rozwagą i po szczegółowej analizie wszystkich dostępnych opcji.
Możesz zdradzić więcej szczegółów?
-
[url=https://www.mifare.net/support/forum/us ... onava1071/[/url]
Feluś

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Feluś »

Oszczędzanie jest bardzo ważne ale trzeba to robić w umiejętny sposób. Zresztą każdy pewnie ma jakiś swój indywidualny. Ja chyba zarejestruję się na platformie net-pocket, bo tam można dostać zwrot za zakupy nawet do 20%. Znacie już może ten portal? Ja jestem jego bardzo ciekawa.
Mennica Skarbowa zł

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

W przypadku kiedy chcecie skutecznie i bezpiecznie inwestować w metale szlachetne to oczywiście serdecznie zapraszamy do nas na http://www.mennicaskarbowa.pl/ Zapewniamy najlepsze ceny, sprawne dostawy i oczywiście pewność odnośnie czystości kruszcu z certyfikatem. Pozdrawiamy serdecznie!
cymeska

Re: Oszczędzanie na przyszłość

Post autor: cymeska »

Pewnie, ze oszczędzanie na przyszłość, czy to nasza czy naszych dzieci, ma sens ale moim zdaniem podstawą jest to, by nauczyć się odpowiednio zarządzać swoimi finansami osobistymi. Jest teraz sporo narzędzi, które mają nam to ułatwić, ja używam aplikacji Provema. Funkcjonalna i prosta w obsłudze aplikacja z wieloma praktycznymi funkcjami jak przelewy natychmiastowe, tańsze parkowanie, zwroty za zakupy. jest nawet możliwość uzyskania limitu kredytowego na korzystnych warunkach.
ODPOWIEDZ