Opakowania jako forma reklamy?

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Jacekś17

Opakowania jako forma reklamy?

Post autor: Jacekś17 »

Czy ktoś z Was zdecydował się na takie rozwiązanie jak opakowania w marketingu? Na https://www.efekt.eu/ jest dostępna dość spora oferta jednego z producentów. A jak wiadomo opakowanie i wygląda ma znaczenie. Czy takie opakowanie może też być wykorzystane jako reklama? Może ktoś z Was odnotował sukces i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Opakowania jako forma reklamy?

Post autor: felicita6 »

Branża związana z węglem zawsze wymaga odpowiedniego opakowania, aby móc swobodnie i bezproblemowo dostarczać go do klientów. To co ma główne znaczenie to kwestia dopasowania wszystkiego również do Twojej firmy. Jeśli szukasz kogoś, kto spełni te oczekiwania, zajrzyj na stronę https://www.le-mar.pl/produkujemy/worki-na-wegiel/ gdzie trafisz na świetne jakościowo opakowania, które sprostają wszelkim potrzebom. \
IwonaŚ

Re: Opakowania jako forma reklamy?

Post autor: IwonaŚ »

Każda branża tak naprawdę potrzebuje dobrych materiałów opakowaniowych. Zwłaszcza teraz w dobie e-commerce nie powinno się na tym oszczędzać. Sklepy wysyłają swój towar na cały świat, dlatego tutaj https://przeprowadzkisklep.pl/ podzielili rodzaje kartonów w zalezności od wymagań konkretnych paczkomatów. Do tego folia bąbelkowa i Go z taką paczuchą
rótkowski

Re: Opakowania jako forma reklamy?

Post autor: rótkowski »

Pamiętaj, że takie opakowania wcześniej najlepiej wziąć od zaufanego i sprawdzonego producenta. My zdecydowaliśmy się pod tym względem na ofertę https://onplast.com.pl/oferta/opakowania-spozywcze/ i całkowicie sprostała naszym wymogom. My głównie stawiamy na słoiki plastikowe i inne opakowania spożywcze, to kapitalna jakość!
ODPOWIEDZ