Nośniki reklamy

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
radomir
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 21:46

Nośniki reklamy

Post autor: radomir »

Jakie są waszym zdaniem najskuteczniejsze nośniki reklamy? Ja stawiam przede wszystkim na dobrze wykonane banery reklamowe. Ważna jest też oczywiście umieszczona na nich grafika, bo to ona ma za zadanie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Też korzystacie z banerów czy wolicie jakieś inne rozwiązania?
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 43
Rejestracja: 09 wrz 2020, 12:54

Re: Nośniki reklamy

Post autor: joachim »

Ja mam biznes internetowy, także tutaj też się reklamuję. Może nie robię tego do końca sam, bo współpracuję z agencją http://agencjawomm.pl/ która dzięki doświadczeniu i odpowiednim narzędziom wie jak podziałać żebym był zadowolony. Są cenieni na rynku, bo firmy wolą od razu działać ze specjalistami niż z amatorami.
Awatar użytkownika
Koofola
Posty: 80
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:53

Re: Nośniki reklamy

Post autor: Koofola »

Moim zdaniem wymiata teraz Internet. Każdy praktycznie przenosi się z działaniami do sieci. Dodatkowo sytuacja z pandemią wymusiła troszkę szybszą digitalizację. Ogólnie jak chcecie naprawdę dobrą strategię odnośnie działań w Internecie to zgłoście się do firmy https://virtualpeople.pl/
Awatar użytkownika
matyldka
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2020, 20:25

Re: Nośniki reklamy

Post autor: matyldka »

Tak naprawdę to możesz się teraz reklamować w taki sposób w jaki chcesz, bo możliwości jest naprawdę sporo. Ale jeśli zależy Ci na czasie no i skuteczności przede wszystkim to pójść w marketing internetowy. Nie trzeba też tutaj samemu działać bo można zatrudnić agencję http://ebi-marketing.pl/ która wszystko Ci od początku do końca ogarnie.
ODPOWIEDZ