Nasz nowy dom

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
imć

Nasz nowy dom

Post autor: imć »

Witam, zastanawiasz się czy dasz rade samodzielnie zbudować dom? Wydaje mi się, że jest to zbyt skomplikowane żeby poradzić sobie samemu. Warto rzucić okiem na http://betoniarniaczarnocin.pl/ Znajdziecie tam producenta betonu i prefabrykatów betonowych, który dysponuje własnym, specjalistycznym sprzętem maszynowym. Kojarzycie tego producenta?
Maryś

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Maryś »

Budowa nowego domu to wielkie przeżycie dla całej rodziny.Także wszyscy zabierają głos i szukali projektu budowlanego.Szukaliśmy dość długo bo około 4 miesiące.W internecie jest bardzo dużo projektów budowlanych ale znaleźć ten swój jest dość trudno.Szukaliśmy wszędzie ale dopiero na stronie pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ znaleźliśmy swój wymarzony projekt budowlany. Otrzymaliśmy też bonus w postaci pakietu projektów dodatkowych o wartości ponad 1.6 tys. zł w tym projekt szamba czy ogrodzenia.
NiśkBB

Re: Nasz nowy dom

Post autor: NiśkBB »

na co zwrócić uwagę przy projektowaniu domu? Jest wiele kwestii, np. materiały, cena, metraż, rozkład, późniejsze koszty utrzymania. No i też trzeba patrzeć na odpowiednią firmę, która wykona budowę takiego obiektu i po prostu będzie się trzymać projektu i my będziemy zadowoleni
ODPOWIEDZ