Masowa wysyłka sms ? Czy to się sprawdza?

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
morales
Posty: 101
Rejestracja: 13 maja 2019, 23:42

Masowa wysyłka sms ? Czy to się sprawdza?

Post autor: morales »

Czy masowa wysyłka sms do klientów się sprawdza? Warto w ten sposób informować klientów o nowych usługach czy promocjach? Sprawdza się to? Szukamy jakieś dobrego, praktycznego i niedrogiego rozwiązania. Ma ktoś doświadczenie w takich kampaniach?
Awatar użytkownika
lk89
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:43

Re: Masowa wysyłka sms ? Czy to się sprawdza?

Post autor: lk89 »

Pewnie, że warto. Teraz bardzo dużo osób czyta sms i należy z tego trendu skorzystać. Tutaj https://freshmail.pl/wysylka-sms/ masz rozwiązanie godne uwagi. Właśnie praktyczne i niedrogie. Cena zależy od sms, które zamierzamy wysyłać. Myślę, że taka inwestycja szybko się zwróci.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 210
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Masowa wysyłka sms ? Czy to się sprawdza?

Post autor: bartoszN »

Na pewno do swoich stałych klientów jak najbardziej. wiedzą wtedy czy warto sklep odwiedzić i jakie produkty są w promocji. Sms odbierze każdy, maila, czy wiadomość na stronie internetowej nie zawsze zobaczy. Do nowych klientów za to trzeba dotrzeć inaczej. Skuteczne są kampanie marketingu szeptanego, w różnej formie można teraz takie prowadzić. Więcej informacji można uzyskać na http://marketingdyskusji.pl/ na przykład, oni są specjalistami w przeprowadzaniu kampanii tego typu. Klienci korzystają bo rzeczywiście dość szybko ich produkty trafiają w ten sposób do nowych grup odbiorców. internet ma ogromną siłę w tym względzie.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 401
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Masowa wysyłka sms ? Czy to się sprawdza?

Post autor: Neya »

Nie? Jak dla mnie to zwykły spam, który należy natychmiast wywalić do śmietnika.
ODPOWIEDZ