kampanie google ads

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
gość

kampanie google ads

Post autor: gość »

Kampanie google ads to jeden z podstawowych filarów na którym opieram swoją działalność. To nie tylko marketing sprzedażowy ale także reklamy promujące markę i budujące brand. Wszystkim młodym przedsiębiorcą polecam serdecznie zainwestować i postarać się o widoczność w sieci. Ja korzystam z usług Team Solution i polecam ich serdecznie! https://www.teamsolution.pl/kampanie-google-ads
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 43
Rejestracja: 09 wrz 2020, 12:54

Re: kampanie google ads

Post autor: joachim »

Ja postawiłem z kolei na agencję http://smac.com.pl/ która jest młodym zespołem, pełnym ciekawych pomysłów. Działają na tyle dyskretnie technikami marketingu internetowego, by nie wzbudzać zainteresowania konkurencji, ale jednocześnie na szeroką skalę docierają z przekazem o mojej działalności do grup targetowych.
Awatar użytkownika
oseczka
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2019, 11:21

Re: kampanie google ads

Post autor: oseczka »

Ogólnie jeśli chodzi o reklamę sieciową to zleciłam to polecanej mi agencji https://socialon.pl/ Ci mają spore doświadczenie w tym temacie, dzięki czemu, poprowadzili dla mojej marki skuteczną kampanię budującą większą świadomość istnienia. Warto im zaufać w tym temacie.
ODPOWIEDZ