Dobra reklama

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Dobra reklama

Post autor: PrittyWomen »

A co sądzie o flagach reklamowych? Przecież chodzi o zwrócenie uwagi klienta Co prawda dotyczy to głównie firm które wystawiają się na targach ale możliwe że sprawdzi się też jeśli mamy nieco miejsca przed biurem lub na korytarzu...Prawie jestem zdecydowany na zakup co najmniej jednej takiej flagi,ma miejsce ghdzie postawić ale czy wydatek sie opłaci?
A taką flagę znalazłem na stronie sklepu pod nazwą Retio https://www.retio.pl/ Może popchwalicie się czy takie coś się sprawdziło...
Awatar użytkownika
Zulugula
Posty: 49
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:11

Re: Dobra reklama

Post autor: Zulugula »

Nie jestem fachowcem w tej branży, ale mogę Ci polecić specjalistów od reklamy. Jest to zespół Nakatomi, który działa zarówno w kraju, jak i za granicą. Sama dzięki nim pozyskałam bardzo dużą liczbę klientów. Ich praca polega na szczegółowej analizie rynku, do którego należy firma, co jest bardzo skomplikowanym procesem. Dlatego uważam, że nie warto samemu próbować promocji, tylko zlecić to zadanie tej agencji marketingowej. Oni mają spore doświadczenie.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 207
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Dobra reklama

Post autor: urbanczyk »

Warto postawić na pozycjonowanie własnej strony internetowej czy też sklepu - w zależności jaki biznes prowadzimy. Niestety pozycjonowanie nie jest łatwym zadaniem i nie warto wykonywać go na własną rękę. Dlatego pozycjonowanie warto zlecić agencjom, które posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, czego przykładem jest agencja https://echomarketing.pl/ , dzięki którym macie możliwość zyskania wartościowych klientów dla swojego biznesu. Mam nadzieję, że ta porada okaże się dla was pomocna i dobrze na tym wyjdziecie.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2019, 16:11 przez urbanczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 76
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:47

Re: Dobra reklama

Post autor: nika »

Opakowania reklamowe też są moim zdaniem bardzo fajnym elementem reklamowym. Warto więc je rozważyć. Ich druk można zlecić profesjonalnej drukarni fleksograficznej Biss: https://biss.com.pl/. Na pewno się tego podejmą.
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Dobra reklama

Post autor: chunn »

Dobra reklama, to taka, która sprawdzi się jako promocja wśród twoich klientów. Aby wybrać sposób musisz znać charakterystykę swoich klientów. Jeśli interesują ciebie kreacje wizualne, to szukaj ich w drukarniach reklamowych https://www.diamond-druk.pl
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 395
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Dobra reklama

Post autor: felicita6 »

Czym charakteryzuje sie dobra reklama dla klienta?? Może ją zapamiętać, jest dla niego dostępna i po prostu ciekawa ;) Nie moze byc jak z kosmosu lub wymagać od klienta domyslenia się co dalej. Warto postawić na coś prostego i dającego usmiech na twarzy. Stąd firma http://www.freshdrink.pl/pl/ ma propozycje etykiet z twoim logo na napojach. Proste? Proste! A jakie genialne! :P
Awatar użytkownika
otamendi
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 15:56

Re: Dobra reklama

Post autor: otamendi »

Temat bardzo się rozwinął. Bardzo dobrze, nie brakuje informacji w tej dziedzinie.
Każdy ma taki moment, od którego wszystko się zaczyna. Życie ma sens albo przynajmniej kierunek dopiero wtedy, gdy się ten moment rozpozna i zrozumie.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Dobra reklama

Post autor: Szefowa »

Moim zdaniem aby reklama była dobra i przynosiła odpowiednie rezultaty, to powinno połączyć się reklamę tradycyjną z internetową. Dlatego też ważne jest drukowanie ulotek, katalogów itp. dla klientów. Na stronie https://www.viperprint.pl/drukarnia-poznan możecie zapoznać się z ofertą drukarni ViperPrint działającej na terenie Poznania i nie tylko, która oferuje wysokiej jakości wydruki po całkiem atrakcyjnych cenach :) Zlecenia są tam realizowane dość szybko, co jest dodatkowym, niewątpliwym plusem :)
Awatar użytkownika
charlize91
Posty: 57
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:20

Re: Dobra reklama

Post autor: charlize91 »

Moim zdaniem każda forma reklamy jest skuteczna Trzeba tylko wiedzieć jak ustalić działania marketingowe. Na temat reklamy możesz poczytać tutaj https://www.ppportal.pl/ To portal stworzony z myśła o przedsiębiorcach. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek i porad.
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 68
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:36

Re: Dobra reklama

Post autor: Dariusz »

Podrzucam Wam linka do nich - Flagi-sign.com.pl. Warto sobie zamówić jakie banery czy flagi które będzie można postawić przed wejsciem do biura czy firmy. Takie zewnętrzne reklamy zawsze przykuwają uwagę.
Awatar użytkownika
Dana
Posty: 57
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:04

Re: Dobra reklama

Post autor: Dana »

Dobra reklama to taka która dotrze do klienta. Czyli na przykład gadżety reklamowe. Takie gadżety bez problemu zamówicie na stronie http://www.reklamowesmycze.pl/. Warto rzucić okiem.
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Dobra reklama

Post autor: gromna »

To prawda, trzeba wśród klientów zbudować świadomość marki, a z czasem przełoży się to na zyski. Z tego co tutaj czytałam http://i-content.pl/ te cele realizuje marketing szeptany. Naprawdę przyjazna forma marketingu ponieważ można dotrzeć bezpośrednio do potencjalnego klienta, który przebywa w sieci i szuka informacji. Chyba żadna inna forma marketingu na to nie pozwala... no chyba że telemarketing, ale niestety on nie ma zbyt dobrej opinii więc w to bym nie inwestowała
Awatar użytkownika
brodka
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:02

Re: Dobra reklama

Post autor: brodka »

Bez dobrej i skutecznej reklamy zdecydowanie trudniej przebić się na rynku. Konkurencja przecież jest ogromna. Dlatego trzeba postawić na marketing, wiedzieć jakie nowe możliwości i rozwiązania się w tej dziedzinie pojawiają. Przydatny do tego może być blog http://marketing.media.pl/ , który wzbudził moje zainteresowanie. Sporo tu omówionych zagadnień marketingowych, pomysłów i podpowiedzi. Bardzo ciekawa tematyka, którą wam polecam.
Awatar użytkownika
lampionik
Posty: 53
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:11

Re: Dobra reklama

Post autor: lampionik »

Opakowanie produktu też może być jego gadżetem reklamowym. To przecież właśnie z nim klient ma na początku do czynienia. Polecam zapoznać się z możliwością wyprodukowania profesjonalnych opakowań w drukarni fleksograficznej https://bisspackaging.co.uk/.
Awatar użytkownika
MartaKr
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:22

Re: Dobra reklama

Post autor: MartaKr »

W dzisiejszych czasach trzeba istnieć w internecie, aby być w czołówce. Dlatego uważam, że dobrze inwestować w marketing internetowy. Samo kreowanie marki w internecie jest bardzo ważne, dlatego polecam sprawdzić w neconie co mają do zaoferowania. To agencja brandingowa, wspomaga budowanie i kreowanie marki.
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Dobra reklama

Post autor: gromna »

Tak na prawdę to teraz tradycyjne ulotki zostały wyparte przez reklamy internetowe, dlatego najlepiej też w taką zainwestować. Bardzo fajną znalazłem na stronie: https://greenparrot.pl/nasza-oferta/reklama-na-tiktoku/ . Tutaj Green Parrot oferuję reklamę na Tik Toku, aplikacji, która przoduje w większości telefonów, więc na pewno przyniesie wysoką skuteczność
Awatar użytkownika
pawel_w
Posty: 10
Rejestracja: 06 lip 2019, 17:06
Kontakt:

Re: Dobra reklama

Post autor: pawel_w »

Super pomysł z tymi aplikacjami. Sam poszukuje nowych sposobów na promowanie biznesu i na pewno się tym zainteresuje. Dzięki.
Awatar użytkownika
MicSku
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2019, 7:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dobra reklama

Post autor: MicSku »

Najlepsza reklama to taka jaką możesz monitorować, kontrolować wyniki oraz w pełni panować nad budżetem. Dlatego moim zdaniem najlepsze są reklamy w internecie gdzie mamy pełną kontrolę nad wszystkim. Oczywiście, nie jest to łatwe i czasem lepiej zatrudnić specjalistę. Sam oferuję swoim klientom takie usługi i z roku na rok widzę większe zainteresowanie.
  • Zwiększenie sprzedaży
  • Obniżenie wydatków na marketing
  • Zarządzanie kryzysowe
Awatar użytkownika
marketingowo
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:23

Re: Dobra reklama

Post autor: marketingowo »

Dobra reklama to nie są tylko gadżety.... Warto skupić się na działaniach w Internecie. Warto mieć tam sklep, oprócz sklepu stacjonarnego i pracować nad konwersją. W szczególności atrybucja konwersji jest istotna, dzięki niej dowiemy się skąd pochodzą nasi użytkownicy i jak szukają informacji o naszym sklepie i produkcie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to odsyłam do artykułu: https://www.novem.pl/blog/atrybucja-dla ... -punktach/ :)
Awatar użytkownika
światbiznesu
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2019, 14:58

Re: Dobra reklama

Post autor: światbiznesu »

Przy tak nasyconym rynku nie warto zbyt wiele inwestować w tradycyjne formy reklamy, które mogą się okazać mało skuteczne. Warto pójść w kreatywne sposoby promocji. Agencja kreatywna Kraków to jest pomysł na skuteczną promocję. Jeśli tym się zajmą specjaliści, masz szansę odnieść wielki sukces na rynku. ;)
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Dobra reklama

Post autor: gromna »

Nikt nie wspomina o fotografii, a myślę że to też istotny element jeśli myślimy o reklamie. Bardzo fajną rzeczą są zdjęcia 360 https://prototu.pl/portfolio/zdjecia-360/ - interaktywne, można dowolnie obracać i w ten sposób prezentować swój produkt
charlize
Posty: 144
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:16

Re: Dobra reklama

Post autor: charlize »

Ja postanowiłam zainwestować w produkty reklamowe z https://www.retio.pl/ Oferta tej firmy jest bardzo konkretna a produkty wykonane z najwyższą starannością. Bez problemu można tam zamówić plakaty, ulotki, scianki reklamowe, stoiska wystawiennicze i wiele innych rzeczy w bardzo dobrych cenach.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Re: Dobra reklama

Post autor: ABC »

Według mnie, fajnym pomysłem są ulotki składane. Na pewno dostępne są tutaj https://web-to-print.pl/ulotki-skladane/ . Są bardziej aktrakcyjne niż zwykłe ulotki , i człowiek nawet z czystej ciekawości zajrzy co piszą w środku a o to przecież nam chodzi.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Dobra reklama

Post autor: fiona45 »

Na pewno taka dobra reklama sprawdzi się idealnie dla firmy. Dobra organizacja ma swoje plusy. Dobra drukarka też sprawdzi się taka jak Epson https://www.epson.pl . Drukuje się wiele w firmie i warto szukać ciekawe propozycji modelowych, bo jest ich dużo.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 36
Rejestracja: 13 wrz 2019, 22:59

Re: Dobra reklama

Post autor: natasza85 »

Skuteczna reklama Zielona Góra powinna zwiększyć zainteresowanie naszą ofertą, co w rezultacie prowadzi do pozyskania nowych klientów. Sposobów jest całe mnóstwo. Należy jednak pamiętać, by była ona dopasowana do rodzaju działalności, zasięgu oraz potrzeb i oczekiwań klienta. Najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów i wynająć agencje reklamową, która zajmie się tym wszystkim.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Dobra reklama

Post autor: Zbyszek92 »

Dobra reklama powinna być skuteczna. A więc trafiać do potencjalnego odbiorcy, przyciągać klienta. Moim zdaniem taką możliwość stwarza zakup baz firm. Dzięki skorzystaniu z oferty https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-wloskich można przedstawić swoje produkty bezpośrednio potencjalnemu klientowi.
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 70
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:30

Re: Dobra reklama

Post autor: bonifacy »

Wchodząc na rynek z jakąś nową marką czy nowym produktem musimy liczyć się z tym,że od razu nie zawojujemy świata. Ale mimo to warto jest troszkę zainwestować i zgłosić się do firmy świadczącej takie usługi jak projektowanie opakowań czy strategia marketingowa. My aby zwiększyć swoje obroty to zgłosiliśmy się do tej agencji http://www.agencjainvitro.pl. I wszystko się udało
Awatar użytkownika
Teodor
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:00

Re: Dobra reklama

Post autor: Teodor »

Dobra reklama to podstawa. To pewne.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: Dobra reklama

Post autor: Ptyki »

Jasne, że dobra reklama jest dobra, pytanie tylko jaka to jest ta dobra reklama :) Możliwości jest naprawdę dużo, ale na pewno warto pomyśleć o prowadzeniu działań w internecie. I tutaj radziłabym zainteresować się marketingiem szeptanym, o którym szerzej na blogu http://i-content.pl/ . Jest bardzo skuteczny w wspieraniu działań sprzedażowych, pozwala też kreować pozytywny wizerunek marki
Ostatnio zmieniony 31 paź 2019, 21:23 przez Ptyki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
CezaryKlabczar
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2019, 12:42

Re: Dobra reklama

Post autor: CezaryKlabczar »

Reklama dźwignią handlu jak to mówią. Dużo jest w tym prawdy, szczególnie jak spojrzymy na większe marki oraz ich zaangażowanie w reklamę. Przy większym nakładzie finansowym są na prawdę w stanie wyczarować cuda. Wsytarrczyć poszukać informacji na temat ich marży :) Rozpoczynając swoją przygodę z biznesem należy skupić się przede wszystkim na promocji w jak największej liczbie kanałów. Wielu ludzi stawia jedynie na strategie związane z wykorzystaniem internetu, co by nie mówić jest skuteczne. Zawsze przyda się dobrze zaprojektowana strona internetowa. Natomiast nie zapominajmy o reklamie stacjonarnej, może być wiele jej rodzai. Osobiście to najbardziej podoba mi się wykorzystanie takiego elemnentu jak [url=https://ramki.com.pl]ramki pod tablice rejestracyjne] gdyż wiele osób nie orientuje się jeszcze jak duży potencjał w nich tkwi. Przyjrzyjcie się czasami jak stoicie na światłach.
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 7
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:12

Re: Dobra reklama

Post autor: polka23 »

fiona45 pisze: ↑13 paź 2019, 13:22 Na pewno taka dobra reklama sprawdzi się idealnie dla firmy. Dobra organizacja ma swoje plusy. Dobra drukarka też sprawdzi się taka jak Epson https://www.epson.pl . Drukuje się wiele w firmie i warto szukać ciekawe propozycji modelowych, bo jest ich dużo.
To prawda drukarki tego typu w biurach są przydatne. U nas też jest Epson i to kilka modeli bo wiele drukujemy różnych papierów w różnym dziale. Mamy też drukarkę do zdjęć i przyznam, że zdjęcia wysokiej klasy i za parę groszy jak by zliczył ilość druku , papier i jakość zdjęć.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 233
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Dobra reklama

Post autor: kapuc »

Content marketing może pomóc w zwiększeniu rozpoznawalności firmy w sieci. Jeśli zależy Ci na dalszym rozwoju, to warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Polecam Ci w szczególności ofertę Push Ad. Mają szerokie doświadczenie i świetne opinie wśród klientów - na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Na blogu https://push-ad.com/pl/blog/czy-w-dobie ... ie-tresci/ opisują również tego typu działania.
Awatar użytkownika
Solanna
Posty: 29
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:32

Re: Dobra reklama

Post autor: Solanna »

Dobra reklama to połowa sukcesu. mój znajomy zatrudnił agencję marketingowa http://amplifying.pl/ Są doskonała młoda agencją gdzie pracują pasjonaci,którzy wcześniej zdobywali doświadczenie w innych agencjach marketingowych i domach mediowych. Wiedzą jak dotrzeć do klienta w internecie. Taki rodzaj reklamy jest najbardziej skuteczny. jemu bardzo pomogli w wypromowaniu jego firmy.
Awatar użytkownika
tech369
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:38

Re: Dobra reklama

Post autor: tech369 »

A co sądzicie o tym, aby w ramach promocji firmy postawić na postacie tekturowe i zdecydować się na udział w targach branżowych? Moim zdaniem opcja ta jest bardzo ciekawa, zwłaszcza, że w czasie takich eventów można znaleźć wielu nowych klientów, a jednocześnie świetnie się wypromować.
Awatar użytkownika
majka
Posty: 227
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:45

Re: Dobra reklama

Post autor: majka »

My zawsze staraliśmy się dostarczać klientom dobrej jakości gadżety reklamowe. Bardzo fajnie sprawdziły się zamówione tutaj https://spinfactory.pl/ pinsy. To takie małe przypinki. Pomogli nam je zaprojektować i wykonali. Całość wyszła ekstra i klientom bardzo się podobały. A to moim zdaniem świetna forma reklamy.
Awatar użytkownika
demiselis
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dobra reklama

Post autor: demiselis »

Dobra reklama dźwignią handlu coś wiem na ten temat! Pozdrowienia

systemy wentylacyjne kielce
Awatar użytkownika
marianka
Posty: 120
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:58

Re: Dobra reklama

Post autor: marianka »

A czy planujecie się reklamować w internecie? Bo moim zdaniem w dzisiejszych czasach najlepiej właśnie inwestować w reklamę w sieci. Oczywiście do tego będzie potrzebna pomoc specjalistów, ale z tego co wiem firma https://mayko.pl/pozycjonowanie-stron-www-bialystok/ oferuje kompleksowe w tym zakresie usługi.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Dobra reklama

Post autor: Zbyszek92 »

Bardzo dobrym pomysłem na reklamę jest po pierwsze wykupienie danych teleadresowych firm z https://www.infobrokering.com.pl/baza-duzych-firm, a później wysłanie maili. Oczywiście nie możemy zrobić tego tak, że wyślemy tym wszystkim firmom spam. Trzeba rozeznać się, czy dana firma może potrzebować naszego produktu, a później albo bezpośrednio do nich zadzwonić z propozycją, albo wysłać maila ofertowego.
Awatar użytkownika
Miszka
Posty: 15
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:13

Re: Dobra reklama

Post autor: Miszka »

Dobra reklama to reklama widoczna, taka która przykuje wzrok klienta. Mimo wszystko wciąż skuteczne są ścianki reklamowe, standy i inne tego typu systemy wystawiennicze. Mi osobiście bardzo podoba się ten sposób reklamy. Osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą wykonującą porządne systemy wystawiennicze polecam zgłosić się do https://www.berkano.pl/ Korzystam z ich usług i zapewniam że można na nich polegać.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 105
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Dobra reklama

Post autor: Mikka »

Teraz mamy tak wiele form reklamy, że jest z czego wybierać. Oczywiście nie każda reklama będzie w ten sposób działać do każdej firmy, także trzeba sobie wszystko przemyśleć. No i warto z pewności zapoznać się z różnymi ofertami. Przykładowo tutaj https://brooklyn.pl/product-details/sto ... na-ulotki/ można znaleźć różnego typu materiały reklamowe.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 207
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Dobra reklama

Post autor: urbanczyk »

Ja zastanawiam się nad tym czy nie zainwestować w film promocyjny. Super forma reklamy, a firma alphacreation.pl tworzy i wykonuje dany projekt. Profesjonalizm oraz zaangażowanie w pracę. Stawiają na stały rozwój i dzięki temu ich filmy są nowoczesne :)
Beast
Posty: 57
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:08
Kontakt:

Re: Dobra reklama

Post autor: Beast »

Jeśli oczekuje ktoś skutecznej reklamy, to powinien zwrócić się o pomoc do odpowiedniej agencji marketingowej. Ona najskuteczniej będzie w stanie pomóc. ;)
Silver Service - usługi sprzątające Małopolska.
mezeż

Re: Dobra reklama

Post autor: mezeż »

Może wam się też przydać namiar na firmę Imar – producenta naszywek i breloków reklamowych z nadrukiem. Tu ich stronka: https://naszywki-imar.pl/kontakt/ Mega profesjonalnie działają, zamówienia realizują na czas a jakość ich naszywek jest pierwsza klasa. Plusa im daję także za rozsądną stawkę.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Dobra reklama

Post autor: kaniks »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka
artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne
informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten
problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć
sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane
treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto
zajrzeć na stronę ... https://bingraf.pl/

https://domowniczy.pl/piekarnik-do-bialej-kuchni/
ODPOWIEDZ