Dobra reklama serwisu na lokalnym rynku

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Demiś

Dobra reklama serwisu na lokalnym rynku

Post autor: Demiś »

Witam
Moja firma zajmuje się obsługą jak i serwisem technologii basenowej .
Działam z powodzeniem już kilka lat. Klientów zdobywałem po znajomości pocztą pantoflową.
Chciałbym zacząć działać na szeroką skalę . W miejscowości nadmorskiej w której mieszkam jest wiele hoteli czyli wiele potencjalnych klientów .
Myślałem nad roznoszeniem ulotek po hotelach tylko obawiam się że zostanie to odebrane negatywnie przez właścicieli. (jakaś firma roznosi ulotki bo pewnie klientów nie ma....).
Podejrzewam również że firmy z polecenia są o wiele bardziej brane pod uwagę. Wiadomo nie każdy zna każdego.
Wiem że działa tez konkurencja na rynku , lecz nie wiem w jakich hotelach.
Mam świetne doświadczenie w branży , ale w marketingu żadne niestety.

Możecie coś podpowiedzieć co najlepiej zrobić w mojej sytuacji ?

Z góry Wam serdecznie dziękuję.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Dobra reklama serwisu na lokalnym rynku

Post autor: rudolf »

Z całą pewnością posiadanie dobrej reklamy oraz właściwe działania marketingowe są na pewno bardzo ważne. Ja mogę jeszcze od razu każdemu polecić zapoznanie się z wpisem https://push-ad.com/blog/czym-jest-wspo ... zwiekszyc/ gdzie ciekawie wyjaśniono kwestię tego czym jest współczynnik konwersji.
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 43
Rejestracja: 09 wrz 2020, 12:54

Re: Dobra reklama serwisu na lokalnym rynku

Post autor: joachim »

Ja uważam, że jeśli reklama ma być skuteczna to należy działać przede wszystkim w internecie. Ludzie spędzają w nim najwięcej czasu i szukają informacji dosłownie o wszystkim. Także poszukaj dobrej agencji marketingowej np do tej możesz się zgłosić http://divero.com.pl/ i oni już zajmą się marketingiem dostosowanym do Twojej działalności.
ODPOWIEDZ