Branding

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Branding

Post autor: Szefowa »

Witam serdecznie,
czy o branding Waszej firmie zadbaliście sami, czy korzystaliście z pomocy jakieś agencji? Moim zdaniem strategia brandingowa powinna być dobrze przemyślana i najlepiej zlecić to profesjonalistom :) Z tego, co wiem, to w Warszawie działa na przykład taka agencja Czteryczwarte, słyszeliście o niej?
Awatar użytkownika
MartynaKuc
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2020, 21:14

Re: Branding

Post autor: MartynaKuc »

Zgadzam się, branding lepiej oddać to w ręce profesjonalistów. Ja korzystałam z https://kiwwwi.pl/ i polecam. Gdybyś chciał coś działać w tym temacie to warto się do nich zwrócić, wiedzą jak podejść do tematu.
Awatar użytkownika
kombo
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:45

Re: Branding

Post autor: kombo »

Mało która firma jest na tyle samowystarczalna, by przygotować branding we własnym zakresie. Pojęcie jest szerokozasięgowe i wymaga zaangażowania kompleksowej agencji jak ta http://marketingowe.media.pl/ czyli takiej, która ma pomysły, zna się na budowaniu story brandu a nastepnie przełożeniu go na sferę wizualną
Awatar użytkownika
nowy
Posty: 72
Rejestracja: 23 sie 2019, 10:41

Re: Branding

Post autor: nowy »

Ja uważam, ze budowanie marki powinno odbywać się pod okiem agencji. Dzięki temu pójdzie to sprawniej i skuteczniej. Myślę, że wiele firm mogło się o tym przekonać :)
Awatar użytkownika
rohan.rosalinda
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2020, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Branding

Post autor: rohan.rosalinda »

Nie. Zastosowałam outsourcing.
ODPOWIEDZ