zdrowy tryb życia - zasady zdrowego stylu życia

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Agnieszka W

zdrowy tryb życia - zasady zdrowego stylu życia

Post autor: Agnieszka W »

Nie wiem jak wy ale mnie bardzo interesuje zdrowy tryb życia. Znalazłam bardzo ciekawy artykuł https://praktycznyblog.pl/zdrowy-tryb-zycia-zasady-zdrowego-stylu-zycia/ na temat właśnie zdrowych codziennych nawyków. Kiedyś nie zwracałam za bardzo uwagi ani na dietę, ani na ćwiczenia. Jednak wraz z wiekiem widzę, że zdrowy trym życia ma ogromne znaczenie. Odkąd zaczęłam zwracać uwagę na to co jem, jak spędzam dzień, zaczęłam uprawiać slow jogging, jeździć na rowerze, schudłam, zaczęłam się wysypiać to powiem wprost - przestałam chorować. Zniknęła depresja, ciągle zmęczenie. Także osobom, które chcą czuć się lepiej i zdrowiej bardzo polecam zmienić nawyki :)
Karolina Niewczas

Re: zdrowy tryb życia - zasady zdrowego stylu życia

Post autor: Karolina Niewczas »

Ja też jest fanką zdrowego stylu życia i uważam, że zdrowy tryb życia ba bezpośredni wpływ na kondycję organizmu. Nie jest niczym nowym, że sposób odżywiania, waga i aktywność fizyczna mają wpływ na nasze zdrowie. Nie bez powodu najwięcej osób z cukrzycą to ludzie otyli, którzy jedzą fast foody i piją słodzone napoje a do tego nie uprawiają żadnego sportu. Całkowicie zgadzam się, że wybierając zdrowy tryb życia możemy uniknąć wielu chorób. Przestrzegając zasad zdrowego stylu życia będziecie mieli energię, dobrą kondycję i piękne ciało. A w zdrowym ciele zdrowy duch!
emi433

Post autor: emi433 »

Biorezonans to dla mnie świetne rozwiązanie. Nie korzystałam jeszcze, ale naprawdę wiele słyszałam i chętnie wszystko sprawdzę. Dużo szczegółów w tym temacie można znaleźć sobie na stronie https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/ . Na pewno warto byłoby zerknąć.
donnaka

Post autor: donnaka »

Wiem, jak ważny jest zdrowy styl życia, dlatego sprawdzam coś takiego jak zapotrzebowanie na wit d3 u dorosłych , bo suplementacja tą witaminą w dzisiejszych czasach w Polsce jest ważna. Nawet wiem, że wzrosła świadomość pod tym kątem i ja na razie sobie to wszystko na spokojnie rozwikłać mogę. Co wy na to ?
Awatar użytkownika
foxi

Post autor: foxi »

Przede wszystkim należy dużo się ruszać, to ważne a ponadto zdrowo się odżywiać. Chodzi o to aby nie kupować gotowych dań a przygotowywać je ze świeżych produktów, najlepiej roślinnych. Dochodzimy teraz do ważnego zagadnienia - wit d3 w jedzeniu .W jakich produktach żywnościowych jest jej najwięcej i co robić jeśli tych produktów nie ma dostępnych w sklepach.
Łukasz441

Post autor: Łukasz441 »

Na stronie https://www.fitpark.pl znajdziecie ofertę nowoczesnych i profesjonalnych siłowni zewnętrznych od firmy FitPark. Moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą aktywnie spędzić wolny czas na świeżym powietrzu.
ODPOWIEDZ