Wszywka alkoholowa

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Marceli

Wszywka alkoholowa

Post autor: Marceli »

6Alkoholizm to postępująca choroba XXI wieku. Już ponad 12% dorosłego społeczeństwa boryka się z nałogiem alkoholowym. W celu zapobiegania dalszemu rozwojowi choroby warto zastanowić się nad profesjonalnym zabiegiem zaszycia alkoholowego https://esperalgdansk.com.pl/. Zabieg ten polega na podskórnym wszyciu leku Esperal. Czas działania substancji jest ograniczony ale wystarczająco długi, by pomóc w trakcie leczenia choroby. Czy ktoś z Was próbował?
BarbaraŻ23

Re: Wszywka alkoholowa

Post autor: BarbaraŻ23 »

Eh.... alkoholizm to straszna choroba ale coraz częściej dotyka coraz więcej osób. U nas w rodzinie też był problem związany z alkoholem u mojego brata ale jakoś udało się do namówić na wizyty w AA i do zaszycia się. Na wszywkę z esperalu zapisałam go do tego punktu https://www.stopacukrzycowa.com.pl/ofer ... e-esperalu i powiem wam, że brat już dwa lata nie piję.
Hubercik

Re: Wszywka alkoholowa

Post autor: Hubercik »

Ja osobiście nie, ale znam osobę, która poddała się zaszyciu alkoholowemu w Katowicach. Zabieg faktycznie szybko przyniósł rezultaty. Za każdym razem, gdy pacjent pochwycił po kieliszek, pojawiały się u niego bardzo nieprzyjemne objawy. To spowodowało, że ostatecznie, przestał pić. Esperal aktywny jest od 8 do 12 miesięcy – w zależności od indywidualnych cech Pacjenta. Jeśli jednak dana osoba wykazuje taką potrzebę, zabieg po tym czasie można powtórzyć.
ODPOWIEDZ