Wielkanoc u Ciebie domu - co jest ważne przy przygotowaniach?

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
GiętkaAlicja

Wielkanoc u Ciebie domu - co jest ważne przy przygotowaniach?

Post autor: GiętkaAlicja »

Wielkanoc u Ciebie domu - co jest ważne przy przygotowaniach? :D
Macie jakieś takie powtarzalne tradycje czy zwyczaje, które każdego roku w święta u was obowiązują, czy może przy przygotowywaniu wielkanocnych potraw szukacie nowych inspiracji?

Ja przyznam, że ostatnio przegladam sobie teraz w dziale wielkanoc jaja takie bardziej nowoczesne pomysły na jedzenie z jaj, dania główne, przegryzki itd, głównie z takich, jakie wrzucają u siebie sklepy czy markety. Wiecie, gazetkowe fantazje ;)
Chetnie porozmawiam o tym, co Wy też robicie u siebie i co ma dla was duże znaczenie, żeby sobie zaczerpnąć pomysły i jeszcze bardziej zwiększyć ilość możliwości do zrobienia czegoś podobnego u nas.

To jak? Zdradzicie?
dziąślak

Re: Wielkanoc u Ciebie domu - co jest ważne przy przygotowaniach?

Post autor: dziąślak »

Myślę, iż warto zastanowić się już nad prezentami na Wielkanoc. Czas płynie nieubłaganie i niestety niedługo nie będę miał czasu na złożenie zamówienia :D. Kolega kupował prezenty tutaj: https://smaczajama.pl/pl/p/Pudelko-Deli ... zdzka/9554 - muszę przyznać, że mają ciekawe słodycze. Poza tym znajdziecie tam kosze delikatesowe z alkoholem, kawy, kuferki ze słodkościami. Jest w czym wybierać. To dobry pomysł? Dajcie proszę znać
ODPOWIEDZ