Szukam pralni

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
emiś

Szukam pralni

Post autor: emiś »

Szukam pralni chemicznej, która działa na terenie całej Warszawy. Możecie coś polecić? Chętnie się dowiem, które pralnie są Waszymi ulubionymi. Niestety ciężko znaleźć taką, która ma komplet interesujących mnie usług, a może po prostu nie zdążyłam jeszcze trafić na konkretną ofertę.
pokiś044

Re: Szukam pralni

Post autor: pokiś044 »

W domu nigdy tak dobrze nie wypierze się dywanu jak w pralni. Można tak powierzchownie usunąć brud, ale to nie to samo co pranie chemiczne. Ja co jakiś czas oddaje dywan do pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Tu szybko i bardzo dokładnie czyszczą dywany różnego typu. Mam psa więc mój dywan po kilku tygodniach użytkowania wygląda nieciekawie, ale zawsze po praniu jest czyściutki i pachnący.
kubuś44

Re: Szukam pralni

Post autor: kubuś44 »

Pralnia przemysłowa https://simplyq.pl oferuje usługi zarówno dla szpitali jak i dla gastronomii, zakładów przemysłu spożywczego oraz hoteli. Posiadają zaplecze transportowe, gwarantujące terminowy odbiór oraz dostawy rzeczy. Kompleksowe usługi mogą być wykonywane na miejscu w hotelu. Wielu klientów chwali sobie współpracę z tą firmą.

passat b5 zawór n75
dariiaa

Re: Szukam pralni

Post autor: dariiaa »

Usługi czyszczenia dywanów nie muszą być drogie, a potwierdzeniem tego może być oferta firmy dostępnej na http://clis.pl/ . Ich przystępne ceny i profesjonalizm sprawiają, że są godnym wyborem dla wszystkich, którzy zalewają o świeżość i czystość swoich dywanów.
ODPOWIEDZ