Szkoła policealna

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Szkoła policealna

Post autor: PrittyWomen »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 77
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:48

Re: Szkoła policealna

Post autor: AbiUbu »

Nie lepiej postawić na nieco ambitniejszy program? Co prawda studiowanie ma teraz dość średnią renomę, ale nie brak kierunków, które naprawdę dobrze rokują. I nie musi to być zaraz informatyka. Finanse korporacji studia to kierunek, po którym dość łatwo o pracę, ponieważ każda instytucja musi posiadać jakiś dział księgowo-finansowy.
Awatar użytkownika
bizmaj
Posty: 73
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:02

Re: Szkoła policealna

Post autor: bizmaj »

Jak nie można sobie pozwolić na studia dzienne to też sporo osób decyduje się na zaoczne i można właśnie w ten sposób skończyć jakiś fajny kierunek. Także tutaj http://www.pswbp.pl widziałam, że w tej szkole da się skończyć informatykę czy ekonomię.
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Szkoła policealna

Post autor: kermit »

Informatyka to dobry kierunek.
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: Szkoła policealna

Post autor: roben »

Myślicie, że do szkoły policealnej przydadzą mi się takie Artykuły papiernicze Pukka Pad ? Podobno te kolo zeszyty są bardzo dobrej jakości i w dodatku praktyczniejsze od takich tradycyjnych. Wiem na pewno, że będę musiała robić dużo notatek na zajęciach, więc chciałabym zrobić w miarę korzystne cenowo zamówienie. Na tej stronie będzie mi się bardzo opłacać.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Szkoła policealna

Post autor: Szefowa »

kermit pisze: ↑28 maja 2019, 22:26 Informatyka to dobry kierunek.
Również uważam, że informatyka to bardzo dobry kierunek, trzeba tylko mieć na uwadze to, że pracując w takiej branży będzie się trzeba ciągle rozwijać i brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wiem, bo móż mąż pracuje jako informatyk. Ostatnio zapisał się na jakieś szkolenie z SQL Serwer, a dokładniej na autoryzowane szkolenie Microsoft Administering SQL Database Infrastructure MS 20764. Czy ktoś z Was również miał okazję brać udział w takim kursie?
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Szkoła policealna

Post autor: terdan »

Wspomnieliście o informatyce jako o dobrym kierunku, to prawda. Gdybyście zdecydowali się jednak na studia to http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... omputerowa również cieszy się dużym powodzeniem. A to ważne, żeby mieć solidne wykształcenie.
Awatar użytkownika
danara
Posty: 79
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:04

Re: Szkoła policealna

Post autor: danara »

Trudno nie powiedzieć, że informatyka to intratny kierunek, skoro pracodawcy tacy jak DAZN https://careers.dazn.com/ szukają sami pracowników ze świeżym spojrzeniem na budowanie platform internetowych do strumieniowania sportu. Ważne jest to, że zespól się wciąż rozwija i potrzebują kogoś, kto go sobą odświeży. Takiej oferty nie wolno odrzucić ;) .
Awatar użytkownika
rafek34
Posty: 75
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43

Re: Szkoła policealna

Post autor: rafek34 »

Wiadomo, że zawsze warto się edukowac. Dużo można tak na prawdę znaleźc też w internecie, chociaż nie ukrywam, że szkoła policealna dużo daje. Dla mnie np. ciekawe wydały się przetargi i zamówienia publiczne. Wiele można o nich poczytac na https://www.portalzp.pl/nowosci/pamieta ... 16595.html .
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Szkoła policealna

Post autor: felicita6 »

To dla wielu osób szansa na zdobywanie ciekawego i konkretnego doświadczenia, dzięki któremu znajdą pracę w wymarzonym zawodzie. Stąd też polecam wybrać https://asedukacja.pl/oferta/szkola-policealna bo to na pewno jedna z lepszych szkół, która oferuje wiele różnych ciekawych kierunków.
ODPOWIEDZ