Samochód - ubezpieczenia

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Samochód - ubezpieczenia

Post autor: gromna »

jakie ubezpieczenia samochodu najbardziej opłaca się brać. mam na myśli dodatkowe, bo OC wiadomo że trzeba mieć
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: general »

Zależy jakie auto - jak drogie to wszystkie dostępne :p
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: Ptyki »

Trzeba mieć OC jasne, ale też nie bierzesz pierwszego z brzegu bo trzeba poszukać jak najtańszego - w końcu po co przepłacać ;) I w tym pomoże Ci firma https://beesafe.pl/ , którą serdecznie polecam. Oczywiście wszystko bez wychodzenia z domu, zdalnie. W kwestii dodatkowych ubezpieczeń także polecam się do nich zgłosić, na pewno przygotują korzystną ofertę. Firma jest znana z usług dla posiadaczy samochodu, nie tylko oferują ubezpieczenia ale także wszelkie kwestie związane z naprawą auta, wymianą opon czy chociażby załatwieniem przeglądu technicznego ;)
JoannaWacławska

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: JoannaWacławska »

Nie ma się co oszukiwać ale na rynku wtórnym nigdy nie znajdziemy naszego wymarzonego samochodu. Dzieje się to z bardzo prostego powodu, każdy tam wystawiający chce jak najwięcej zarobić. Do tego często opis różni się diametralnie od stanu faktycznego jednak to temat na inny raz. Kupując natomiast samochód ze salonu to warto zwrócić także uwagę na warunki ubezpieczenia jakie oferuje dany producent. Jakiś czas temu były w sieci porównania ofert i najlepiej wypada pod tym względem Nissan - https://www.nissanfinance.pl/ubezpiecze ... -pakietowe Oczywiście można taki pakiet dopasować wedle indywidualnych upodobań. Wszystko będzie zależne od tego czego oczekujemy oraz jak dużo czasu spędzamy za kółkiem.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: rudolf »

Jeśli faktycznie jesteśmy właścicielami pojazdu to oczywiście samo ubezpieczenie OC jest wręcz obowiązkowe. Ja jeszcze mogę dodać, że po przeczytaniu https://kioskpolis.pl/dobrowolne-ubezpieczenie/ rozumiem czym jest dobrowolne ubezpieczenie. Czasami faktycznie taka fraza gdzie nie gdzie się pojawia.
Ćmik

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: Ćmik »

Oczywiście ubezpieczenie OC jest obowiazkowe i nie opłaca się o nim zapominać. Jeśli szukacie dobrych propozycji to zobaczcie tu https://superpolisa.pl/partner/hdi/ Macie tu różne propozycje ubezpieczeń komunikacyjnych nie tylko OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Na podanej stronie możecie obliczyć wysokość składki i porównanać ją z konkurencyjnymi firmami.
rotina

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: rotina »

Co do kwestii samochodowego ubezpieczenia to najlepiej skorzystać z porównywarki OC/AC https://inszury.pl/ z tego względu że w ten sposób można znaleźć najtańszą ofertę. A jak wiadomo ceny za ubezpieczenia diametralnie się różnią w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych więc dobrze jest się rozeznać

zestaw projekcyjny
nowakowa

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: nowakowa »

Nie wiem czy mieliście już okazję korzystania z samochodu zastępczego ale czytałam na ten temat bardzo ciekawą publikację https://warszawanews.pl/samochod-zastep ... rzysluguje i myślę że wiele osób nie wie że może się o takie auto ubiegać
Rumcajs

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: Rumcajs »

Znaczenie personalizacji w branży ubezpieczeń rośnie wraz z oczekiwaniami klientów dotyczącymi usług dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Platforma https://www.balcia.pl/pl/ umożliwia szybką personalizację oferty ubezpieczeniowej, co jest kluczowym elementem w budowaniu relacji i zaufania pomiędzy klientem a ubezpieczycielem. Dzięki temu proces zakupu staje się bardziej osobisty i zorientowany na użytkownika.
Gość

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: Gość »

Ubezpieczenie dla mojego auta ja wybierać właśnie będę bo mi się stara polisa skończyła. Widziałem że fajne oferty na ubezpiecznie samochodu OC AC można online znaleźć, wiele firm tam się ogłasza.
emilkaa

Re: Samochód - ubezpieczenia

Post autor: emilkaa »

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jakim jest instalacja lpg do diesla . Właśnie co do usług świadczonych przez tą firmę to faktycznie tutaj cały ten proces przebiega bardzo sprawnie i co ważne obsługa też posiada wielkie doświadczenie.
ODPOWIEDZ