Pralnia

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
baśka232

Pralnia

Post autor: baśka232 »

Witajcie! Czy korzystacie z pralni płatnych? W sumie jest to mało popularne rozwiązanie u nas, jednak może warto spróbować? Pranie, suszenie i prasowanie w jednym brzmi super i zachęca bo można zaoszczędzić mnóstwo czasu, nie? Chyba spróbuje jednak chciałbym usłyszeć jakieś opinie osób które próbowały takiego rozwiązania
expoś039

Re: Pralnia

Post autor: expoś039 »

No to jeśli szukasz pralni z doświadczeniem i dobrą obsługą klienta, to z tego, co wiem, pozytywną opinią cieszy się pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Jej oferta jest bardzo rozbudowana i warto wziąć ją pod uwagę. Z tego, co widziałam zajmują się "praniem na telefon", co jest bardzo wygodne, ponieważ pralnia sama przyjedzie po rzeczy do prania, wypierze i odwiezie do Ciebie.
susią

Re: Pralnia

Post autor: susią »

Czy może interesuje Cię pralnia, która pod twoje drzwi dostarczy czystą odzież? Jeśli tak to polecam https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-bielany/ . Ta firma jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Odzież jest pachnąca wyprasowana, ani trochę nie zniszczona. To się nazywa spory profesjonalizm :)
ODPOWIEDZ