Peruka zamiast prostowania włosów?

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
mamuśka17

Peruka zamiast prostowania włosów?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu prostuję włosy. Jednak ten zabieg je niszczy. Zastanawiam się więc, nad zakupem peruki i noszeniem jej po to by swoich włosów nie prostować. Na https://www.peruka.pl/ jest nawet dostępna oferta online na takie włosy. Jednak nie bardzo wiem jakie wybrać. Czy ktoś z was na takie rozwiązanie się zdecydował i może podzielić się opinią?
Jeżyna

Re: Peruka zamiast prostowania włosów?

Post autor: Jeżyna »

Jakbyś mi to z ust wyjęła! Uważam, że peruka to świetna alternatywa dla prostowania czy farbowania włosów. Wiadomo, że te zabiegi powtarzamy często i niszczą one włosy, a peruka daję możliwości zmiany looku tak naprawdę co chwila i do każdej stylizacji. Zerknijcie koniecznie na asortyment tego sklepu https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/, mają naprawdę duży wybór.
córcia

Re: Peruka zamiast prostowania włosów?

Post autor: córcia »

Moim zdaniem świetny wybór - w końcu prostowanie bardzo niszczy włosy. I to nie ważne z jaką temperaturą, ważne że wpływasz na włosy.

Peruką jedocześnie też będziesz swoje włoski chronić, nawet od UV - nie dość że będziesz miała super fryzurę na wyjścia to jeszcze Twoje włosy będą wyglądać 1000 razy lepiej. Jak szukasz fajnych peruk to mogę Ci polecić te: https://hairly.pl/sklep/.
betsoń

Re: Peruka zamiast prostowania włosów?

Post autor: betsoń »

Łapcie - https://www.fryzomania.pl/blog/maska-po ... szych.html
Najlepszy sposób na prostowanie włosów. I nie ma lepszego. Za pomocą urządzenia szybko je się niszczy.
Moim zdaniem nie tędy droga... Oczywiście każdy może mieć co do tego inne oczekiwania, ale to nie zmienia faktu, że można tak zrobić coś naprawdę sensownego.
ODPOWIEDZ