Krem pod oczy

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
storm

Krem pod oczy

Post autor: storm »

Szukam od pewnego czasu kremu pod oczy, który tak naprawdę sprawi, że będę miała normalne oczy a nie z podkówkami... jestem załamana, rano to jest dramat, nie wiem czy już na jakiś zabieg się nie zapisać, co sadzicie ? Moze macie jakiś dobry krem pod oczy, który w tej dziedzinie pomaga ?
Awatar użytkownika
Ozzi

Re: Krem pod oczy

Post autor: Ozzi »

ooo widzisz! Też szukam dobrego kremu pod oczy... ostatnio czytałam sporo ciekawych opinii, że krem pod oczy z vichy jest super i redukuje niedoskonałości do minimum, nigdy go nie miałam.. ale fakt chciałabym też coś dla siebie, bo niestety worki pod oczami coraz gorsze...
Awatar użytkownika
kasia

Post autor: kasia »

Fakt vichy ma dobre kremy, ostatnio nawet wyhaczyłam fajny krem na https://www.notino.pl/vichy/nutrilogie- ... j/p-75858/ świetnie nawilża, skóra jest napięta po użyciu tego kosmetyku, do tego produkt jest wydajny, więc w miare ok. . .

wyborcza ogłoszenia nieruchomości
Oleńka

Post autor: Oleńka »

na co dzień wybieram kremy pod oczy i na zmarszczki z bielendy. One sa skuteczne i bardzo fajnie się rozprowadzają a przy tym moja skóra nabiera blasku i dużo ładniej wygląda. Bardzo lubię kosmetyki tej firmy idealnie się wchłaniają i rozprowadzają , a co najważniejsze u mnie działają :)
Łucja

Post autor: Łucja »

Najlepiej pójdź do polecanego salonu kosmetycznego, albo dermatologa i zapytaj co będzie najskuteczniejsze. ;) Możesz spróbować wlaśnie różnych zabiegów. Polecam ci stronę http://www.ladentalspa.pl/, tam masz np. o laserach i mikrodermabrazji. Wiem, ze to działa na cerę ale nie mam pojęcia czy do końca rozwiąże twój problem. Zajrzyj i poczytaj, może akurat znajdziesz coś co cię zainspiruje ;)
igła

Post autor: igła »

ja pod oczy uzywam silnie ujedrniajacego kremu przeciwzmarszczkwego z bielendy z serii Royal bee elixir. Fajnie nawilza wygladza i ujedrnia skore, cera jest rozswietlona i promienna a do tego pelna blasku. do tego czasami nakladam sobie maseczke z power wit C i wygladam rewelacyjnie :D
ODPOWIEDZ