Komin

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
fókso

Komin

Post autor: fókso »

Cześć, muszę zadbać o mój komin. Stąd rozważam taką sprawę jak frezowanie kominów . Może o tym słyszeliście? A może nawet lepiej, robicie coś takiego u siebie? Dodam może, że w sumie bardzo mi zależy na dobrym wykonawstwie, bo jak wiadomo, nikt nie chce poprawek. To jak, coś mi polecicie?
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 94
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:30

Re: Komin

Post autor: Biznesowa »

hej, wiadomo, że nikt nie chce poprawek więc najlepiej od razu brać fachowca, który zna się na robocie i zrobi całość jak należy. Ja jeszcze przed świętami planuję remont ogrzewania w domu bo piec już niedomaga i tez właśnie będę zmieniać komin. Zastanawiam się tylko jaki wybrać bo czytałam ze są kominy systemowe i kominy z cegły https://fastkrakow.pl/budowa-komina-sys ... y-z-cegly/ . Jakie rozwiązania macie u siebie? Chętnie dowiem się jakie sa opinie obu rozwiązań.
Andrzej

Re: Komin

Post autor: Andrzej »

fókso pisze: ↑19 sie 2021, 17:43 Cześć, muszę zadbać o mój komin. Stąd rozważam taką sprawę jak frezowanie kominów . Może o tym słyszeliście? A może nawet lepiej, robicie coś takiego u siebie? Dodam może, że w sumie bardzo mi zależy na dobrym wykonawstwie, bo jak wiadomo, nikt nie chce poprawek. To jak, coś mi polecicie?
Nie dawno kupiłem mieszkanie w kamienicy. Budek jest zbudowany z cegieł, więc po tym wnioskuje, że jest to stare budownictwo. W mieszkaniu znajduje się piec kaflowy. Jednak całość ogrzewa piec z wężownicą stojący w kuchni. Sąsiedzi poinformowali mnie, że przydałoby się uszczelnianie kominów, bo komin nie był czyszczony już od 10 lat.
Weronika33

Re: Komin

Post autor: Weronika33 »

Podobnie jaj Biznesowa miałam remontowaną w ubiegłym roku całą instalację grzewczą co wiązało się m.in. z wymianą komina na nowy. Kupiłam od PEKABET komin systemowy Uniwersal z wkładem ceramicznym i obudową keramzyto- betonową. PEKABET oferuje różne systemy kominowe, przeznaczone do różnych paliw (ciekłych i stałych) także polecam zobaczyć co ta firma ma do zaproponowania, zwłaszcza że klient otrzymuje produkt z gwarancją na szczelność oraz działanie kwasów na okres aż do 30 lat.
ODPOWIEDZ