Integracja firmowa

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
ezaw1988
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 1:21

Integracja firmowa

Post autor: ezaw1988 »

Hej, szukam niecodziennych propozycji na spędzenie czasu na wyjeździe integracyjnym. Myśleliśmy o jakiejś strzelnicy lub czymś podobnym. Podzielicie się pomysłami?
Awatar użytkownika
Gaweł-87
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 2:01

Re: Integracja firmowa

Post autor: Gaweł-87 »

Sprawdźcie ofertę adrenalinaclub.pl. Możecie na przykład wybrać wyprawę na quady, co moim zdaniem jest super opcją. Firma zajmuje się całą organizacją, a wy macie się tylko dobrze bawić. Świetnie radzą sobie z planowaniem, także polecam ;)
Awatar użytkownika
Tomasz53535
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 11:13

Re: Integracja firmowa

Post autor: Tomasz53535 »

Moim zdaniem wizyta na strzelnicy to super pomysł na integracje firmową. Można trochę odejść od formalnych klimatów. Poza tym strzelnica to super zabawa dla każdego. Tutaj macie przykład fajnej miejscówki na taką rozrywkę: https://www.strzelnica-cs24.pl
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Integracja firmowa

Post autor: Szefowa »

A co powiecie na wyjazd na taką integrację w góry, na przykład w Karkonosze? Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza oferuje bardzo fajne imprezy integracyjne, na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/imprezy/0,,0,1 możecie sobie na ten temat poczytać nieco więcej ;) Polecam ;)
Śliwa23

Re: Integracja firmowa

Post autor: Śliwa23 »

ezaw1988 pisze: ↑09 sie 2020, 18:27 Hej, szukam niecodziennych propozycji na spędzenie czasu na wyjeździe integracyjnym. Myśleliśmy o jakiejś strzelnicy lub czymś podobnym. Podzielicie się pomysłami?
Według mnie super sprawą na taki wyjazd może być wyjazd na mazury. Jeżeli są u Was jacyś żeglarze to możecie wziąć jakiś czarter np. https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachto ... ych-mazury i pożeglować.
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Integracja firmowa

Post autor: general »

Jeszcze sobie trochę poczekamy zanim będzie można organizować normalne imprezy firmowe, specjaliści twierdzą że z wirusem do 2024 się uporamy. Ale to nie znaczy, że pracownicy już teraz nie potrzebują integracji. Na szczęście są dostępne rozwiązania typu team building online , innymi słowy integracja zespołu pracującego na odległość
owiś04994

Re: Integracja firmowa

Post autor: owiś04994 »

Jestem ciekawa, jakie są największe firmy w polsce na świecie? Interesuje się ostatnio takim tematem i ciekawi mnie w ogóle, z jakich branż są to firmy. Powiem Wam szczerze, że to bardzo przydatne informacje, z których warto sobie skorzystać. W internecie jest ich od groma.
Bóbr

Re: Integracja firmowa

Post autor: Bóbr »

Szukaj inspiracji na jakiś wyjazd integracyjny dla swoich pracowników, wpadłam na stronę https://www.koronakarkonoszy.pl/blog-dl ... ry-pomysl/ Po przeczytaniu tego artykułu, doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie wspólne ognisko. Co o tym sądzicie? Spodobałby wam się taki pomysł?
Awatar użytkownika
pasta
Posty: 71
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:09

Re: Integracja firmowa

Post autor: pasta »

Wiem że popularne ostatnio jest też organizowanie takich https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ warsztatów kulinarnych w ramach imprezy integracyjnej, pewnie dlatego że coraz więcej jest miłośników zdrowego stylu życia :) , pandemia trochę zmieniła nasze przyzwyczajenia :)
ODPOWIEDZ