Hurtownia

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:13

Hurtownia

Post autor: Alicja88 »

Cześć,

Szukam hurtownię w której kupię rzeczy elektryczne, jakieś gniazdka itp.
W siecie nie mogę znaleźć nic taniej niż w sklepach stacjonarnych. Macie coś poleconego?
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2019, 0:09

Re: Hurtownia

Post autor: Marysia_89 »

Sprawdź sobie hurtownię ASAJ (strona www.
Mają świetne ceny i szeroki wybór produktów. Jak czegoś potrzebuję to kupuję zawsze tutaj :)
Produkty przychodzą też bardzo szybko co również jest na duży plus!
Awatar użytkownika
plus10
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:19

Re: Hurtownia

Post autor: plus10 »

Myślę, że jeśli chodzi o rzeczy elektroniczne to warto skorzystać z dobrych sklepów internetowych. Możemy wtedy porównać cenę i mamy duży wybór. Dobre gniazdka i włączniki oferuje firma Onelectro. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
Moutinho
Posty: 22
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:57

Re: Hurtownia

Post autor: Moutinho »

Zdecydowanie można zaoszczędzić kupując w hurtowniach elektrycznych takich jak Eltech Poznań. Obojętnie czy kupicie w ich sklepie internetowym, czy w jednym ze stacjonarnych to możecie liczyć na fachową pomoc i dobre ceny. Tak więc jeśli chcecie kupić takie rzeczy jak przewody, anteny, puszki, osprzęt siłowy, czy po prostu gniazda i wyłączniki to polecam ten sklep, bo mają wszystko renomowanych, solidnych producentów.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Hurtownia

Post autor: Zbyszek92 »

Witajcie
Poszukuję hurtowni części elektronicznych. Zalezy mi na tym by bylo dostepnych duzo zasilaczy i sterownikow. Np znalazlem taka oferte https://www.shemeck.pl/1_mean-well niestety nie spelnia moich wymagan. Moze znacie cos innego podobnego ale z szerszą gamą wyboru ?
Awatar użytkownika
Jiama65
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 18:28

Re: Hurtownia

Post autor: Jiama65 »

Zaufane i sprawdzone oferty zawsze są mile widziane. Liczę na więcej tego typu propozycji.
Żeby napisać jedno własne zdanie, trzeba przeczytać tysiące cudzych.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 33
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hurtownia

Post autor: ectatend »

Ciekawą hurtownią jest https://el-corte.pl/hurtownia-elektryczna-konin/. Zdecydowanie największa oferta w najlepszych cenach.
ODPOWIEDZ