Fundacja Szlachetny Gest

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
magnolia
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:01

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: magnolia »

Przeglądając informacje w internecie natknęłam się na informacje o Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Człowiek nawet nie ma pojęcia,że wokół niego są dzieci które czekają na jakąkolwiek pomoc, choćby najmniejszą. Każdy z nas może w dowolny sposób wesprzeć tę fundację i dać choć odrobinę radości tym dzieciakom
Awatar użytkownika
daria15
Posty: 37
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:11

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: daria15 »

Pomaganie mam we krwi. Mama zawsze uczyła mnie, że warto dawać cząstkę siebie potrzebującym. Więc pomoc podopiecznym Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ to dla mnie czyta przyjemność. Zawsze mogę się podzielić tym co mam z innymi, bo wiem, że ja przez to nie zbiednieję, a te dzieciaki są coraz bliżej celu - powrotu do zdrowia. Również i Was zachęcam do pomagania, to tak niewiele kosztuje, a może zdziałać tak wiele.
Awatar użytkownika
stay
Posty: 77
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:29

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: stay »

To wspaniałe, że są takie fundacje i pomagają dzieciom. Szczególnie chorym. Pomyślałam sobie, że może i ja bym taką założyła. Czy to Waszym zdaniem duże koszta są? Na pewno muszę opłacić takiego prawnika https://www.kancelaria-wk.pl/fundacje-s ... szenia-opp , który pomoże mi taką OPP założyć, ale czy coś jeszcze? Jak to jest ? Doradźcie, bardzo Was proszę.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: kaniks »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : http://www.maturzysci.com.pl

co to jest pytanie otwarte
ODPOWIEDZ