DSMO co o nim sądzicie?

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 106
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:27

DSMO co o nim sądzicie?

Post autor: sofia11 »

Co sądzicie o preparacie DSMO? Ktos z was stosuje go na m.in stany zapalne? Borykam się z dużymi bólami kręgosłupa i kolan. Od lat mam stany zapalne które nie chcą zniknąć. Dlatego myślę o zamówieniu preparatu DSMO z https://ichemia.pl/812,dmso-500ml-dimet ... lenek.html Będę wdzieczna za opinie na jego temat.
Awatar użytkownika
charlize91
Posty: 57
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:20

Re: DSMO co o nim sądzicie?

Post autor: charlize91 »

Moim zdaniem to bardzo dobry, naturalny lek mający wiele zastosowań. Też kiedyś wahałam sie czy go zamówić czy nie ale zamówiłam i nie żałuję. Świetnie działa nie tylko na ból i stany zapalne ale również na skórę, rany itd.
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 174
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:43

Re: DSMO co o nim sądzicie?

Post autor: Kinga34 »

Z kolei w przypadku róznego rodzaju infekcji i otarć można z powodzeniem stosować bardzo skuteczny płyn octenisept. Działa on bardzo szybko i pomaga zwalczyć stany zapalne, infekcje oraz zapobiega paskudzeniu się ran. Można go stosować praktycznie na wszystkie zmiany skórne, jak i nawet podczas zapalenia w jamie ustnej czy infekcji intymnych. Dobrze jest zapoznać się z jego działaniem, a potem włączyć do stałego wyposażenia swojej apteczki.
:)
ODPOWIEDZ