Apteki online

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 164
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Apteki online

Post autor: Marko33 »

Faktycznie, dzisiaj coraz więcej osób stawia na apteki online. Myślę, że nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego. Wystarczy zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ by przekonać się o tym, jakie macie możliwości w kontekście zakupów w aptekach internetowych.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Apteki online

Post autor: Szefowa »

Ja ostatnio w jednej z aptek on-line kupiłam sobie płyn na odkażanie ran octenisept. Mam takie "szczęście" że ciągle przetnę się nożem lub w inny sposób zranię, więc taki środek na pewno się w moim domu przyda ;)
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 239
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Apteki online

Post autor: szogunek »

Ja często kupuję leki w aptekach online, tym bardziej jeśli dotyczą dość wstydliwych problemów. Ostatnio zamówiłem tutaj - https://www.e-zikoapteka.pl/ to są specjalne tabletki na biegunkę. Nie wyobrażam sobie o nie poprosić w aptece stacjonarnej. Do tego zakupy online są bardzo przyjemne i wygodne, no i można zaoszczędzić trochę czasu.
Awatar użytkownika
Arina
Posty: 31
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:40

Re: Apteki online

Post autor: Arina »

Czasem kupuję przez internet, jednak zazwyczaj, jeśli chodzi o zakup leków czy suplementów, wybieram aptekę stacjonarną. Mam niedaleko domu aptekę DOZ, którą bardzo lubię. No i od dawna można już u nich zrealizować elektroniczną receptę:)
ODPOWIEDZ