Aparat słuchowy

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
Ladrian
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:11

Aparat słuchowy

Post autor: Ladrian »

Kto z Was nosi aparat słuchowy?

Czy zadowoleni jesteście z decyzji o założeniu?
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Neya »

Przecież aparaty słuchowe zakłada się w konkretnym celu, jak jest większy ubytek słuchu. Poza tym firm i modeli takich aparatów jest wiele i nie każdy działa tak samo. Inna sprawa to także fakt, że aparaty są dobierane indywidualnie. No co za pytanie, naprawdę nie wiem.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 46
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:19

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Tomek »

Aparat słuchowy warto nosić nie tylko dla siebie ale i dla otoczenia.Zaburzenia słuchu bywaja problematyczne nie tylko dla osoby, która ma takie problemy ale dla wszystkich osób, które tę osobę otaczają. Problematyczne staje się słuchanie, rozmawianie, oglądanie telewizji. Wiele osób się tego wstydzi ale nie ma naprawdę czego z uwagi na to, ze nowoczesne aparaty są praktycznie niewidoczne.

Ze swojej strony polecam aparaty od tej firmy:
https://www.bernafon.pl/

Obecnie dysponują najlepszymi technologiami jeśli chodzi o leczenie problemu zaburzeń słuchu.
Awatar użytkownika
Gaja
Posty: 12
Rejestracja: 13 sty 2020, 11:37

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Gaja »

Z aparatów słuchowych można korzystać nie tylko wtedy, gdy mamy stwierdzony niedosłuch, ale również, gdy cierpimy z powodu szumów usznych. Mój tata od dawna boryka się z tym problemem i dopiero aparaty słuchowe marki Signia https://www.signia-aparatysluchowe.pl/ przyniosły mu zdecydowaną ulgę. Wyposażone są w funkcję generatora szumu, który wytwarza dodatkowy dźwięk w formie przyjemnego sygnału terapeutycznego.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Aparat słuchowy

Post autor: kozi44 »

Ladrian pisze: ↑30 wrz 2019, 9:01 Kto z Was nosi aparat słuchowy?

Czy zadowoleni jesteście z decyzji o założeniu?
Mojej koleżanki babcia była w tej poradni https://www.swiatsluchu24.pl/aparaty-sluchowe-krakow/ tam mają krótkie terminy, bardzo dobrych specjalistów i najnowszej generacji sprzęt do badania słuchu. Można u nich zakupić aparat z dofinansowaniem.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:44

Re: Aparat słuchowy

Post autor: pukla123 »

ja polecam tutaj zajrzeć http://www.acustic.pl/ jeśli chodzi o aparaty słuchowe. Mają bogatą ofertę, renomowane marki najlepszych producentów. Oferowane przez nich produkty są w pełni dopasowane do potrzeb pacjenta. Ceny mają konkurencyjne
charlize
Posty: 144
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:16

Re: Aparat słuchowy

Post autor: charlize »

Mój tata nosi aparat słuchowy i niesamowicie podniosło to jego jakość życia. Warto jednak zadbać o dobór odpowiednich baterii, dzięki którym sprzęt będzie działał długi czas bez zarzutu. Po wielu testach z czystym spokojem polecamy https://goenergia.pl/k/baterie/litowe-guzikowe/cr2032/. Działają przez długie dnie bez konieczności wymiany, a do tego są śmiesznie tanie.
fińka2

Re: Aparat słuchowy

Post autor: fińka2 »

Moja siostrzenica ma problemy ze słuchem i również nosi aparat słuchowy. Ale co najważniejsze - mojej siostrze udało się znaleźć świetną placowkę edukacyjną, która wspiera dzieci z wadami słuchu. To https://instytut-gluchoniemych.waw.pl/aktualnosci/ - popatrzcie sami najlepiej na ich stronę, jeśli i w Waszym najbliższym otoczeniu są osoby z niedosłuchem, może wato im to miejsce zaproponowac.
ODPOWIEDZ