Dwie prace

Kultura w biznesie.
Praceusz

Dwie prace

Post autor: Praceusz »

Dzień dobry
Właśnie rozpocząłem swoje działania w internecie(tiktok/social media) jako druga praca, jako takie hobby.
Ile myślcie realnie zajmie czasu, wypromowanie siebie? Pozdrawiam
https://klubmamaija.pl/zyczenia-urodzin ... ne-piekne/
samolotowy

Re: Dwie prace

Post autor: samolotowy »

Dwie prace, ciężko jest pogodzić, jak dla mnie dużo efektywniejsze, jest znalezienie jednej ale lepszej pracy. Dlatego https://www.gamfi.com/blog/welcome-day- ... racownika/ firmy stawiają dziś na program przyjęcia pracownika, w dużo lepszej i rozwiniętej formie. Jeśli pracownik lepiej pozna swoją nową firmę i zaprzyjaźni się z firmą jeszcze przed pierwszym dniem pracy, większa szansa że zostanie w niej na dłużej.
dankaa

Re: Dwie prace

Post autor: dankaa »

Myśleliście już może o tym by postawić na takie rozwiązanie jak kasa samoobsługowa ? Właśnie z tego co widziałam to oferta tutaj jest bardzo dobra, więc może sama skorzystam z tej opcji
Nikko

Re: Dwie prace

Post autor: Nikko »

A jeśli jednak wolelibyście wyjechać za granicę do pracy, aby też poprawić swoją sytuację finansową to na pewno warto będzie w takim razie również sprawdzić możliwości jakie pojawiają się na portalach pracy jak na przykład FachPraca. Dlatego też możesz zajrzeć tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-gr ... terowaniem i przekonać się jakie możliwości się pojawiają też w twojej branży. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia!
koofs

Re: Dwie prace

Post autor: koofs »

Zapraszam do zapoznania się z ofertami pracy na https://folimpex.com.pl, jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia. Firma ta oferuje różnorodne stanowiska w różnych dziedzinach, co daje możliwość wyboru pracy dopasowanej do Twoich umiejętności i zainteresowań.
ODPOWIEDZ