Zdrowy tryb życia

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:56

Zdrowy tryb życia

Post autor: Wektor »

Dość dużo trenuje, staram sie prowadzić intensywne treningi ale czuje , ze warto było by wspomagać się jakimiś dobrym odzywkami by dostarczać do organizmu coraz więcej energii. Czytałąm tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/tes ... zy_nutrend o bardzo fajnych odzywkach dla kolarzy. Może jeżeli ja też prowadze tak intensywne treningi to też mogę stosować takie odżywki ?
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: ABC »

bardzo ważne jest by dostosować odpowiednie odzywki do naszych potrzeb. Jak już chodzisz na siłownie to moze zakup takie http://www.activlab.pl/pl/c/Aminokwasy/59 odżywki. Warto też porozmawiać z personelem sklepu by cos Ci doradzili.
miłoszz

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: miłoszz »

Od kiedy ćwiczę to zamawiam bardzo często dobre aminokwasy z https://7-nutrition.com/kategoria-produktu/aminokwasy/ . Zamówienie jest realizowane w dosyć krótkim czasie, ogólnie ceny za wszystkie produkty nie są wygórowane, więc warto tutaj zamówić ;)
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kaniks »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://agrouzywane.pl
ODPOWIEDZ