Wypadek w pracy

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Wypadek w pracy

Post autor: mmka992 »

Zdarzył się Wam jakiś wypadek w pracy? Jesteście na etapie sprawdzania wszystkiego? Chcecie wiedzieć, czy wszystkie procedury zostały odpowiednio wykonane? Jeśli tak, to sprawdźcie sobie na stronie https://www.portalbhp.pl/blog/ile-razy- ... -8773.html ile razy poszkodowany pracownik może wnieść zastrzeżenia do protokołu powypadkowego. Na pewno coś takiego się Wam przyda.
Awatar użytkownika
bizmaj
Posty: 73
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:02

Re: Wypadek w pracy

Post autor: bizmaj »

W takich sytuacjach, ale też gdy jest łamane prawo pracownika to może być konieczna pomoc i kancelaria prawo pracy ma doświadczenie w prowadzeniu spraw tego typu. Ktoś kto się zna na przepisach może pomóc i czasem taka konsultacja prawna będzie konieczna.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 66
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:07

Re: Wypadek w pracy

Post autor: nosleep »

No cóż, jeśli zdarzył się wypadek w pracy a pracodawca unika odpowiedzialności to może zajść konieczność wytoczenia sprawy w sądzie. W takim wypadku warto mieć wsparcie dobrego adwokata. Bardzo dobrą pomoc znajdziecie w kancelarii Mecenas Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/ . Warto do niej udać się na konsultacji i opracowanie strategii.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Wypadek w pracy

Post autor: kozi44 »

mojej koleżance pomogli w https://odszkodowania-mura.pl/szkody-komunikacyjne/ . okazało się ze ubezpieczyciel zaniżył dość sporo wycenę jej odszkodowania po wypadku samochodowym . Pracownicy z tej firmy pomogli jej uzyskać wyższe. 
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Wypadek w pracy

Post autor: Zbyszek92 »

Takie sytuacje zdarzają się wszędzie. Nie tylko w Polsce. Mój brat pracuje w UK i tam doszło do wypadku w pracy. Niestety był ogromny problem z uzyskaniem odszkodowania. Ciężko walczyć o swoje nie znając dokładnie przepisów. Dlatego skorzystał z pomocy firmy https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... i-w-pracy/ i udało się wygrać.
Awatar użytkownika
IrydaW
Posty: 15
Rejestracja: 06 paź 2019, 12:55

Re: Wypadek w pracy

Post autor: IrydaW »

Nikomu nie życzę, ech
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Wypadek w pracy

Post autor: krakowska »

Ja też ale niestety wypadki się zdarzają i najgorsze jest to że ubezpieczyciele zwykle zaniżają wysokość odszkodowań. Wtedy nie pozostaje nic innego jak zgłosić się do kancelarii https://kancelariaae.pl/ i poprosić ich o pomoc. W moim przypadku spisali się rewelacyjnie i szybko odzyskali moje pieniądze
ziądeeer

Re: Wypadek w pracy

Post autor: ziądeeer »

Trzeba być bardzo ostrożnym w pracy. Wypadek może zdarzyć się każdemu. Dlatego warto zainteresować się szkoleniami BHP
https://emef-bhp.pl/
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Wypadek w pracy

Post autor: terdan »

Wypadek w pracy, poważna sprawa. Oby tylko wyjść z takiego w jak najlepszym stanie. Ważną kwestią jest sprawa odpowiedniego odszkodowania. Na własną rękę bym nie ryzykował. Kancelaria adwokacka Węgłowski w Szczecinie między innymi w odszkodowaniach się specjalizuje. Zawsze lepiej polegać na profesjonalistach.
DawidŚ

Re: Wypadek w pracy

Post autor: DawidŚ »

Dobór odpowiedniej firmy, która profesjonalnie zajmie się sprawą o odszkodowanie nie jest łatwy na szczęscie ja znalazłem http://prawapacjenta.org/ i jestem zachwycony
miśka90

Re: Wypadek w pracy

Post autor: miśka90 »

Witam,jak zalatwic odszkodowanie w UK? Chętnie poznam wasze opinie,poniewaz zalezy mi na tym,aby uzyskac odszkodowanie po przykrym wypadku w pracy. Co sądzicie o tym https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ ? Prosze o wasze opinie,pozdrawiam

gaz pieprzowy jak zmyć
FAcioró

Re: Wypadek w pracy

Post autor: FAcioró »

Odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych zajmują się wyspecjalizowane firmy i to z nimi właśnie warto podejmować współpracę jeżeli chcemy, aby po prostu nie było żadnych problemów, żeby odzyskać tyle, ile nam się należy. Zerknijcie na stronę http://doplatydooc.com.pl/
Bogumoł11

Re: Wypadek w pracy

Post autor: Bogumoł11 »

Niedawno miałem wypadek w pracy. Czytam , że można załatwić takie pytania przez internet nie wychodząc z domu. Myślę zwrócić się za pomocą do http://maximumodszkodowan.pl/ Czy to jest dobry pomysł i czy ktoś już zwracał się za odszkodowaniem z polisy OC do nich? I jak załatwić szybko odszkodowanie?
Łukasz

Re: Wypadek w pracy

Post autor: Łukasz »

Ja miałem problem z byłym pracodawcą aby oddał mi pieniądze za wypadek w pracy. Bardzo się od tego wymigiwał i robił uniki. Ale kiedy mecenas Morawska z Gdańska wzięła sprawy w swoje ręce to nie było już przebacz ;) Okazało się że jednak ma z czego zapłacić.
szłapek

Re: Wypadek w pracy

Post autor: szłapek »

Również przeszedłem przez wypadek w pracy i miałem spore problemy z kolanem. Na szczęście znalazłem ofertę Centrum Medycznego Gamma, gdzie znalazłem świetną pomoc ortopedyczną znakomitych specjalistów. CM Gamma znajduje się w Warszawie i posiada dwie placówki (w jednej z nich jest szpital). Jeśli masz problemy zdrowotne, to polecam Ci tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ