Rozwój samego siebie

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Rozwój samego siebie

Post autor: PrittyWomen »

Czytałam ostatnio sporo na temat tego by się rozwijać i inwestować w siebie. Zastanawiam się teraz nad skorzytaniem z jakiegoś szkolenia. Zawsze to dla mnie dodatkowa wiedza i możliwość jeszcze większego rozwinięcia. Dowiedziałam się, ze Ci ludzie https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ mają sporą wiedze w tym zakresie. Wy z jakich szkoleń korzystacie?

tanfoglio airsoft
Awatar użytkownika
CzlowiekPytajni
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2019, 18:34

Re: Rozwój samego siebie

Post autor: CzlowiekPytajni »

A co sądzicie o takich testach osobowości https://perso.in/blog/autostopem-przez- ... -przeglad/ ? Jest to Waszym zdaniem dobra opcja? Można dzięki temu lepiej poznać samego siebie, to może warto?
Dyplomata to człowiek, który pamięta o urodzinach kobiety, ale zapomina o jej wieku.
Awatar użytkownika
rafaello
Posty: 93
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:03

Re: Rozwój samego siebie

Post autor: rafaello »

Na pewno warto pamiętać, że szkolenia nie są przeznaczone tylko dla nowych pracowników, ale też dla profesjonalistów. Ja jako stomatolog zainteresowałam się tym szkoleniem https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... y-dentysty bo uważam że w mojej pracy wiedza i doświadczenie to postawa, i trzeba się rozwijac.
Awatar użytkownika
Szczęściaż
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:37

Re: Rozwój samego siebie

Post autor: Szczęściaż »

Dobra opcją są też różnego rodzaju szkolenia dla pracowników firm. Tym zajmują się specjalistyczne firmy szkoleniowe, jak na przykład https://www.sdps.com.pl/. Warto zapoznać się z ich ofertą - mają naprawdę bogate doświadczenie i dużą wiedzę.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Rozwój samego siebie

Post autor: Szefowa »

Moim zdaniem warto jest dbać o własny rozwój i brać udział w różnych ciekawych kursach i szkoleniach. Firma szkoleniowa Kar Group, której oferta jest dostępna na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ oferuje Wam takie kursy z najróżniejszych kategorii i branż, więc jestem przekonana, że uda Wam się tam wybrać jakieś szkolenie dla siebie. Polecam ;)
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Rozwój samego siebie

Post autor: kapuc »

A mój znajomy właśnie znalazł fajne szkolenia dla menagerów, wlaśnie z tej firmy https://cpab.pl/training/akademia-menadzera/ Właśnie planujemy się na nie wybrać. Już nie mogę się doczekać. Jestem przekonana, że nauczę się tam czegoś nowego i za to będę mogła wprowadzić nowe metody w swojej pracy.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:52

Re: Rozwój samego siebie

Post autor: agus123 »

Nie od dzisiaj wiadomo, że szkolenia pomagają nam nie tylko we własnym rozwoju, ale także na ścieżce zawodowej. Warto z nich korzystać ponieważ dzięki nim pniemy się w górę. Fajnym rozwiązaniem dla informatyków są szkolenia z programowania. Każda firma potrzebuje jakiejś bazy danych. Na https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... mistyczne/ znajdziecie szkolenia z Oracle SQL.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Rozwój samego siebie

Post autor: Neya »

Zawsze warto dbać o własny rozwój, bo dzięki temu nie tylko pozytywnie wpływamy na swój zawodowy wizerunek, ale ma to też walory psycholgiczne
ODPOWIEDZ