Reklama firmy

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Reklama firmy

Post autor: ABC »

Wszystko jest dobre, co prowadzi do rozpowszechnienia nazwy firmy, jej działalności i marki. Może to być nawet roll-up np. rozwinięty na jakimś szkoleniu czy ścianka reklamowa. Sprawdź tutaj: https://retio.pl/. Teraz w modzie są też tablety poustawiane przy często odwiedzanych miejscach (np. przy kasie w sklepach) reklamujące firmę.
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Reklama firmy

Post autor: kermit »

Dokładnie, uważam że warto korzystać z wielu różnych form reklamy jednocześnie. Obecnie jednak nie można zapomnieć o tym, że najpowszechniejsza jest reklama w internecie. Przynosi ona spore efekty ponieważ dociera ona do bardzo szerokiego grona odbiorców. Trzeba zaznaczyć, że taka reklama jest naszą wizytówką, więc jej wykonanie musi być profesjonalnie. Ja nie mam o tym pojęcia, więc zleciłam takie działania fachowcowi, którego znalazłam tutaj https://piotrpolok.pl/doswiadczenie-zawodowe/ .
Awatar użytkownika
dodo
Posty: 80
Rejestracja: 07 sty 2019, 16:00

Re: Reklama firmy

Post autor: dodo »

A co powiecie na temat reklamy wielkoformatowej? Sama zastanawiam się poważnie nad takimi wydrukami. Widziałam, że wiele możliwości daje drukarnia Sblok Druk - https://sblokdruk.com/ . Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą.
ODPOWIEDZ