Produkcja odzieży dla policji

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 77
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:48

Produkcja odzieży dla policji

Post autor: AbiUbu »

Witam, mam ostatnio taki pomysł na nowy biznes, mianowicie ruszyć z produkcją odzieży dla służb mundurowych. Tylko mam jedno pytanie - czy to nie wymaga jakichś zgód bądź pozwoleń? I na ile mogę pozwolić sobie na kreatywność w projektach? Czy koszulka policja granatowa to maksimum możliwości?
móranowska

Re: Produkcja odzieży dla policji

Post autor: móranowska »

Jako producent odzieży mam dla Ciebie na początek jedną, prostą poradę - postaw na najwyższej jakości dzianinę. Równie ważne jest także, aby wiedzieć skąd zamówić to i owo. My osobiście zdecydowaliśmy się na ofertę http://luxpol-bis.pl/dziany-odziezowe/ która całkowicie sprostała naszym wymaganiom. W końcu dostaliśmy materiały o niebywałej, mocno konkretnej jakości - polecam i Wam.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Produkcja odzieży dla policji

Post autor: felicita6 »

Odpowiednia organizacja produkcji pozwoli na maksymalne wykorzystanie mocy przerobowych oraz otrzymywanie jak najwyższych zysków. Na rynku można znaleźć szeroką ofertę usług konsultingowych, ale dotychczas spotkałam się z doświadczonymi ekspertami z firmy https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... produkcji/
Ronanś

Re: Produkcja odzieży dla policji

Post autor: Ronanś »

Ja wam podpowiem, że porządnej jakości maszyny obuwnicze dla przemysłu skórzanego (m.in. maszyny do rozkroju firmy KAEV) oferuje firma Leibrock http://www.leibrock.pl/oferta/technika-obuwnicza Dają gwarancję na wszystkie urządzenia i świadczą też serwis. Co więcej kupicie tam też różne akcesoria np. noże taśmowe, podkłady do rozkroju, ściernice widiowe oraz keje i promotory adhezji, środki wykańczalnicze, farby i lakiery oraz pasty barwiące. W 100 % mogę wam tę firmę doradzić, to doskonali fachowcy, możecie liczyć na ich fachową wiedzę i doświadczenie.

pirometr graficzny fluke vt02 cena
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Produkcja odzieży dla policji

Post autor: kaniks »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://wirautomation.pl/urzadzenia/pro ... -do-drutu/

problem z shockwave flash
ODPOWIEDZ