Pracownicy z Ukrainy

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Miśko3

Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Miśko3 »

Zastanawiam się, czy pracownicy z Ukrainy to dobre rozwiązanie dla firmy działającej sezonowo? Nie mogę zatrudnić ich na stałe, ale chętnie dam dobrze płatną pracę na kilka miesięcy w roku.

Zastanawiam się, czy pracownicy z Ukrainy to dobre rozwiązanie dla firmy działającej sezonowo? Nie mogę zatrudnić ich na stałe, ale chętnie dam dobrze płatną pracę na kilka miesięcy w roku.
tymekŚ

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: tymekŚ »

Jasne, że to bardzo dobry pomysł. My mamy sporo pracowników z Ukrainy i bardzo ich sobie chwalimy. Podpowiem ci, że warto stawiać na leasing pracowniczy, odpowiedzialność kadrowo-płacowo-administracyjna jest wtedy po stronie agencji pracy, z której usług wy korzystasz. U nas to jest agencja pracy tymczasowej Vanner http://www.vanner.pl/pl/dla-pracodawcow/ z Torunia. Ta agencja ma duże doświadczenie w kierowaniu do pracy pracowników ze wschodu, także sprawdź ich sobie.
markowskiŻ

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: markowskiŻ »

O, pełna zgoda, leasing pracowniczy to bardzo dobra forma zatrudnienia. My z kolei korzystamy z usług szczecińskiej firmy WEGA.LYREA https://www.wegalyrea-legalizacja.pl/dl ... racowniczy Oni dopełniają wszystkich procedur, spraw urzędowych w związku z legalizacją pobytu i zezwoleniem na pracę, dla nas to bardzo korzystne rozwiązanie, także zdecydowanie polecam wam pracowników z Ukrainy i leasing właśnie.

hermes un jardin sur le nil
marcinŃ

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: marcinŃ »

Jeśli chodzi o pomoc urzędową dla obcokrajowców z Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy i Rosji i pracodawców planujących ich zatrudnić to sprawdzi wam się firma Feniks.IK z Warszawy. Pomagają w załatwieniu wielu spraw urzędowych takich jak uzyskanie karty pobytu, zezwolenia na pracę, oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi i innych dokumentów administracyjnych. Tu macie ich stronę internetową https://www.legalizacja-obcokrajowcy.pl/dla-pracodawcy U nas dobrze się spisują, współpraca z nimi idzie fajnie.
wiiłosz

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: wiiłosz »

Z kolei w Legnicy jeśli chodzi o kompleksową obsługę pracodawcy dotyczącą legalizacji zatrudnienia cudzoziemców to udajcie się do CAROBLANCO https://caroblanco.pl/ Ja jestem bardzo zadowolony z ich pomocy, to solidni profesjonaliści i ceny maja na plus.
RafałDDD

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: RafałDDD »

Tego rodzaju outsourcing pracowniczy organizuje też firma ARPOL z Chojnic https://www.fhuarpol.pl/dla-pracodawcy Korzystaliśmy z ich pośrednictwa w znalezieniu pracowników i jesteśmy w pełni zadowoleni z usług tej firmy, profesjonalnie wszystko organizują a pracownicy przez nich oddelegowani bardzo dobrze się u nas sprawdzają.
mrąk

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: mrąk »

Dzisiaj oszczędności w firmie trzeba szukać wszędzie. Warto też szukać sposobów na optymalizację pracy, wydajność pracowników i tutaj można podejść do problemu na wiele sposobów. Jedną z opcji jest zatrudnienie pracowników z innych krajów - głównie wschodnik. Tamtejsza ludność jest bardzo zmotywowana do pracy, mają trudną sytuacje ekonomiczną i praca w Polsce jest dla nich szansą. Taka motywacja z ich strony wpływa na wydajnosć pracy co pozwala osiągnąć przedsiębiorstwą lepsze wyniki finansowe przy podobnych lub nieco niższych kosztach. Sprawdź ofertę tutaj - https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-u ... oszcz.html
Stasią

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Stasią »

właśnie się zastanawiam nad zatrudnieniem paru osób z Ukrainy, czy myślicie że będzie to dobry pomysł? Czy warto w tym wypadku odezwać się do firmy https://atlaswork.pl/uslugi/outsourcing ... -z-ukrainy która pomaga przy takich rzeczach ? CZy ktoś z was miał z nimi stycznośc ?
Kłunew

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Kłunew »

Jeżeli chcemy zatrudnić pracowników z Ukrainy, muszą oni mieć karty pobytu. Ja polecam tu firmę https://www.kartapobytu.net/, która właśnie specjalizuje się w przeprowadzaniu tego rodzaju prac, robi to bardzo dobrze, wszystkie formalności są od A do Z załatwione
hubertkołyński

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: hubertkołyński »

Jeśli szukasz solidnego biura rachunkowego, które odciąży cie w obsłudze kadrowo-płacowej to skontaktuj się z firmą Global Accounting która oferuje rzetelne usługi w tym zakresie. Zawsze terminowo i sumiennie podchodzą do powierzonych im zadań. Polecam serdecznie
grączyk

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: grączyk »

Odpowiedni nocleg dla pracowników jest kluczowym elementem, aby praca była efektywa. Odpoczynek jest niesamowicie istotny. Na śląsku jest świetna oferta https://www.abinoclegi.pl/noclegi-praco ... owice.html - mają bardzo przystępne ceny oferując przy tym niezbędne wyposażenie pomieszczeń.
mórarz

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: mórarz »

Dosyć rozsądnym pomysłem mogłoby się okazać skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w obsłudze zatrudnienia osób z zagranicy. Zadanie te powierzyłem https://loors.pl/obsluga-cudzoziemcow/o ... trudnienia , dzieki ktorym sporo klopotu mielismy z glowy. Bardzo fachowo podeszli do tego tematu.
5ybić

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: 5ybić »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednimi pracownikami z Ukrainy. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://pdsolidbud.pl/agencja-pracy/pra ... -z-ukrainy i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Jeżeli zależy wam na solidnych i sprawdzonych pracownikach z Ukrainy, to polecam wam się do nich zgłosić.
Aśka

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Aśka »

Miśko3 pisze: ↑18 mar 2021, 14:12 Zastanawiam się, czy pracownicy z Ukrainy to dobre rozwiązanie dla firmy działającej sezonowo? Nie mogę zatrudnić ich na stałe, ale chętnie dam dobrze płatną pracę na kilka miesięcy w roku.

Zastanawiam się, czy pracownicy z Ukrainy to dobre rozwiązanie dla firmy działającej sezonowo? Nie mogę zatrudnić ich na stałe, ale chętnie dam dobrze płatną pracę na kilka miesięcy w roku.
Ja polecam agencję pracy dla Ukraińców https://pracownicy-ukraina.pl

[img]https://pracownicy-ukraina.pl /wp-content/uploads/2020/11/pracownik-z-ukrainy.jpg[/img]
Maryśka

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Maryśka »

Tak u nas również była to konieczność by zachować ciągłość produkcji. Jednak obecnie nie wyobrażamy już sobie naszej firmy bez tych ludzi. Serdecznie polecam współpracę z agencją https://atlaswork.pl/uslugi/outsourcing ... -z-ukrainy . Dla nas to doskonałe rozwiązanie, a pracownicy doskonale się spisują.
sowa4

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: sowa4 »

Myślę, że ten artykuł http://www.e-konferencje.pl/artykul/czy ... anne/3140/ może okazać się niezwykle pomocny. Jest tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat pracowników z Ukrainy. Dowiecie się tam czy musza oni przechodzić kwarantannę. Taka wiedza z pewnością się przyda.
łókasz

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: łókasz »

Agencja pośrednictwa pracy https://www.zdz.lodz.pl/agencja-posredn ... pracodawcy pomogła nam załatwić wielu pracowników, ponieważ faktycznie wielu specjalistów nam brakowało. Zawiązują współpracę z wszelkimi firmami poszukującymi ludzi na przeróżne stanowiska. To dopiero okazało się pomocne!
eWAś

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: eWAś »

Jeżeli jesteśmy w temacie zatrudnienia pracowników z Ukrainy to polecam zgłosić się do firmy, która zna się na rzeczy i oferuję pomoc. Ja polecam wejść na stronę firmy https://www.errichtungpolska.pl/oferta, która taką usługę oferuję. Firma zajmie się kompleksowo prowadzeniem dokumentacji, naliczaniem wynagrodzenia, obsługiwaniem transferów płacowych, przelewów podatkowych i społecznych do ZUS.
Żak

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Żak »

Najważniejsze jest to, by pracownicy z Ukrainy byli rzetelni. Dlatego warto ich znalezienie polecić innej firmie. Z moje strony mogę polecić tą firmę - https://wojkat.eu/. Przywiązują dużą uwagę do kwalifikacji. Dlatego masz pewność, że pracownicy będą uczciwi oraz pracowici.
Maryśka

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Maryśka »

Myślę, że nie jest ważne czy zatrudniamy pracowników z Polski, Ukrainy, Białorusi czy innego kraju. Nie ma znaczenia czy to pracownicy sezonowi czy też stali. Najważniejsze jest by czuli się dobrze w naszej firmie. Ważne jest więc pokazanie im, że doceniamy ich pracę i zależy nam na ich zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Może w tym nam pomóc skorzystanie z oferty https://dailyfruits.pl/dailyfruits-welcome-pack/ . To doskonały sposób na powitanie nowych pracowników lub tych powracających do pracy.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 48
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:19

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Tomek »

Pracowników można poszukiwać na wiele sposobów:
Ogłoszenia na portalach pracy online:

Portale pracy, takie jak LinkedIn, Indeed, Glassdoor, Pracuj.pl (w zależności od kraju), to popularne miejsca do publikowania ofert pracy. Możesz utworzyć konto na tych platformach i zamieścić ogłoszenie.
Strona internetowa firmy:

Upewnij się, że Twoja firma ma profesjonalną stronę internetową, na której można znaleźć informacje o ofertach pracy. To jest szczególnie ważne, jeśli jesteś stabilnym pracodawcą o dobrej reputacji.
Social media:

Udostępnij ogłoszenia o pracę na swoich profilach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn itp. Grupy branżowe na LinkedIn mogą być szczególnie przydatne.

Jeśli chcecie jednak zatrudnić pracowników z innych krajów, warto jest to zrobić przez agencję pracy: https://spartajobs.pl/pl/ Ta firma jest w stanie zarekomendować doświadczonych pracowników z innych krajów.
Gość

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: Gość »

To świetne pytanie pracownicy z Ukrainy mogą być idealnym rozwiązaniem dla pracy sezonowej. Warto rozważyć współpracę z agencją taką jak https://interimjob.pl/pracownicy-z-ukrainy/ - mogą pomóc w znalezieniu odpowiednich kandydatów.
koofs

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: koofs »

Zachęcam do zapoznania się z ofertami pracy na stronie https://folimpex.com.pl. Ta firma to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz zatrudnienie, ale także szansę na rozwój zawodowy. Dzięki różnorodności stanowisk i możliwości awansu, praca w Folimpex może być świetną drogą do osiągnięcia sukcesu zawodowego
bartekgg12

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: bartekgg12 »

Na forum dyskutujecie o zatrudnianiu pracowników z Ukrainy i wyzwaniach z tym związanych. To z pewnością ważna kwestia, wymagająca głębokiej analizy i zrozumienia odmiennych perspektyw. Jednak czasami warto też pomyśleć o chwili wytchnienia i rozrywki, która może zintegrować ludzi różnych narodowości.
Może warto sprawdzić zaddelacolline.info? To niezwykła platforma, gdzie możecie zanurzyć się w świecie gier, aktywności i wyzwań, które z pewnością nie pozwolą Wam się nudzić. Od klasycznych rozrywek, po najbardziej zwariowane scenariusze - każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od pochodzenia czy języka.
Najlepsze jest to, że dla nowych uczestników przygotowano specjalny pakiet powitalny z mnóstwem bonusów i niespodzianek. To doskonała okazja, by bez ryzyka odkryć wszystkie możliwości tej niesamowitej platformy rozrywki.
ZaddelaColline jest w pełni zoptymalizowana na urządzenia mobilne, więc możecie korzystać z niej gdziekolwiek będziecie. A jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, miła i chętna do pomocy obsługa klienta zawsze czeka.
Czasami warto zrobić przerwę od codziennych wyzwań i zintegrować się przy wspólnej zabawie. Może platforma dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i pozwoli nawiązać nowe połączenia?
W tym opisie promujemy platformę ZaddelaColline jako miejsce rozrywki, gier i wyzwań, które może służyć integracji międzynarodowej załogi. Nie wspominamy bezpośrednio o hazardzie czy kasynie. Jednocześnie wymieniamy kluczowe zalety platformy, takie jak różnorodna oferta rozrywki, pakiet powitalny, wersja mobilna oraz obsługa klienta.
Przed publikacją na forum należy sprawdzić obowiązujące na nim zasady i wytyczne dotyczące promocji takich treści.
majowa

Re: Pracownicy z Ukrainy

Post autor: majowa »

Najlepszy sposób na zatrudnienie pracowników to współpraca ze specjalną firmą https://leasingteam.pl/ . Outsourcing usług HR jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród firm, które pragną skupić się na swojej podstawowej działalności. Firmy te, zamiast tworzyć wewnętrzne działy zarządzania zasobami ludzkimi, decydują się na zlecanie tych zadań zewnętrznym specjalistom. W ten sposób mogą korzystać z ekspertyzy i doświadczenia firm outsourcingowych, które oferują szeroki wachlarz usług, od rekrutacji i selekcji pracowników, poprzez zarządzanie wynagrodzeniami, aż po rozwój i szkolenia personelu. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą oszczędzić czas i zasoby, a także zredukować ryzyko związane z błędami w zarządzaniu kadrami.
ODPOWIEDZ