organizowanie szkoleń

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

organizowanie szkoleń

Post autor: ABC »

jak dla mnie warto jest zorganizować fajne szkolenia dla pracowników firmy. nawet czytałam o takich tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ . Według mnie to jedne z lepszych rozwiązań. Ludzie , który zyskują wiedza mogą więcej osiągnąć.
Awatar użytkownika
daria15
Posty: 37
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:11

Re: organizowanie szkoleń

Post autor: daria15 »

Dobrze mówicie, że ze szkoleń trzeba korzystać, macie też rację , jeśli chodzi o ich organizowanie. Podnoszenie umiejętności pracowników może nam przede wszystkim zaprocentować większym zyskiem, zwiększeniem efektywności pracy. Dodatkowo finansowanie dodatkowych szkoleń w takich http://wiwn.pl/ placówkach zwiąże pracownika z firmą.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: organizowanie szkoleń

Post autor: Neya »

Szkolenia są ważne dla rozwoju tak osobistego, jak zawodowego, dlatego trzeba o to zadbać i właściciele firm także powinni o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: organizowanie szkoleń

Post autor: Ptyki »

Oczywiście że szkolenia są bardzo ważne. Dlatego podoba mi się to że na zachodzie tak popularne jest kszłtacenie dualne, poczytajcie sobie o tym - https://edunet-poland.pl/teraz-absolwen ... wodowcami/ . U nas też się ono już pojawia, ale nie jest jescze tak powszechne a szkoda
ODPOWIEDZ