Naprawa laptopa

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Naprawa laptopa

Post autor: PrittyWomen »

No nie ze wszystkimi usterkami jesteśmy sobie w stanie poradzić sami, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów. Wydaje mi się, ze ten serwis komputerowy https://technet-media.pl/ poradzi sobie z problemem jaki masz z laptopem.
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:51

Re: Naprawa laptopa

Post autor: olusia »

Ech, ostatnia naprawa laptopa to tyle mnie kosztowała, że nie wiem. Nie przedrożyła co prawda wartości komputera, ale jednak.. Mimo, iż opatrzyłam w sieci ile kosztują Procesor Socket AM3 i wiedziałam na co się przygotować pod kątem części, to jednak cena robocizny mnie niemile zaskoczyła. Cenią się te serwisy, oj cenią.
Awatar użytkownika
brodka
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:02

Re: Naprawa laptopa

Post autor: brodka »

Nie ma co oddawać zepsutych sprzętów do niesprawdzonych firm. Tych poleconych przez kogoś nie wiem kolegę, znajomą z pracy, możemy być pewni. Ja dobre opinie słyszałam o serwis asus wrocław http://hilfe.pl . Swoją działalność o wielu lat prowadzą, dlatego o doświadczenie nie musimy się martwić. To dobra firma.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Naprawa laptopa

Post autor: Neya »

Jak ma się jeszcze gwarancję, to nie powinno być problemów, gorzej, jak jej już nie ma, wtedy trzeba szukać porządnego serwisu komputerowego.

pure łódź opinie
ODPOWIEDZ