Jakie ulotki

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Jakie ulotki

Post autor: ABC »

Ja ulotki do mojego salonu kosmetycznego zamawiam na http://diamond-druk.pl/ i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Dysponują wieloma formatami i gramaturami, a także nieco bardziej nowoczesnymi rozwiązaniami jak na przykład ulotki składane, czy kwadratowe. Polecam wszystkim
Miłosz77

Re: Jakie ulotki

Post autor: Miłosz77 »

Bardzo dobra decyzja. Ja również uważam, że warto inwestować w lokalną reklamę swojego biznesu. Sam zamawiam ulotki, broszury, plakaty i katalogi z drukarni https://www.anex.pl. Posiadają bardzo dobrą jakość oraz wysoką trwałość. Teraz zastanawiam się także nad reklamą internetową. Co o tym sądzisz?
Rafałek

Re: Jakie ulotki

Post autor: Rafałek »

Bardzo dobry pomysł. Ja też uważam, że warto reklamować tego typu biznes na rynku lokalnym. Sam posiadam niewielki sklep i zazwyczaj reklamuję go za pomocą ulotek, broszur, katalogów, plakatów i torebek papierowych. Wszystkie potrzebne artykuły zamawiam z drukarni https://www.aaprint.pl/oferta/. Gwarantują błyskawiczną realizację zleceń, atrakcyjne warunki współpracy oraz wysokiej jakości produkty. Osobiście jak dotąd jestem bardzo zadowolony z ich usług.
ODPOWIEDZ