Drukarnia internetowa

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Drukarnia internetowa

Post autor: PrittyWomen »

Ja od siebie mogę polecić drukarnie internetową http://diamond-druk.pl/. Są terminowi, zapewniają dobry kontakt z klientem i duże możliwości personalizacji zamówienia. Do tego - dysponują studiem graficznym, więc można załatwić u nich całość - począwszy od projektu, kończąc na wysokiej jakości druku. Zawsze u nich zamawiam i zachęcam do korzystania z ich usług. Swoją drogą, mają chyba jakąś promocje na druk wizytówek - warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Steffi
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2019, 6:03

Re: Drukarnia internetowa

Post autor: Steffi »

Moim zdaniem zanim jeszcze zdecydujemy się na jakąś konkretną drukarnię, jednak warto porównać kilka ofert i wybrać tą najkorzystniejszą. Osobiście chętnie skorzystałabym na pewno z usług https://web-to-print.pl/ulotki . Można tam zamówić np. ulotki reklamowe czy też inne materiały promocyjne. Poza tym ceny zdecydowanie nie są zbyt wygórowane.
krzyś

Re: Drukarnia internetowa

Post autor: krzyś »

Wydaje mi się, że świetną ofertę na wszelakie wydruki, znajdziecie na stronie internetowej tej firmy: https://www.hexdruk.pl/druk-wizytowek . Posiadają szeroki zakres usług w dobrych cenach. Na stronie, w opcjach, możecie dobierać odpowiedni papier oraz inne zmienne, według waszego upodobania.
łuki

Re: Drukarnia internetowa

Post autor: łuki »

Jeśli poszukujecie jakościowej drukarni online, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek gdzie znajdziecie sporą ofertę w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem to jedna z lepszych drukarni na rynku, więc powinniście być zadowoleni z ichniejszej oferty.
Awatar użytkownika
remigiuszsikora
Posty: 55
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:23

Re: Drukarnia internetowa

Post autor: remigiuszsikora »

Drukarnie internetowe https://www.copyshop.krakow.pl/ mają bardzo różne oferty. Ja jestem zdania, że są takie, które nie zawsze spełniają oczekiwania konkretnego użytkownika. Jestem zdania, że im szersza oferta danej drukarni internetowej, tym większe szanse na to, że będziemy w stanie rozwijać konkretne oferty i konkretne propozycje. Moim zdaniem jest to fajne i praktyczne rozwiązanie i polecam sprawdzanie szerokości i możliwości takich ofert.
MichałCzechowicz

Re: Drukarnia internetowa

Post autor: MichałCzechowicz »

Ja jestem z Warszawy i powiem wam, że na Niedużej 7 jest bardzo dobra drukarnia. Drukarnia https://drukarnia-interdruk.pl/kontakt oferuję kompleksowe usługi i zlecenia na druk rozmaitych materiałów w tym druk książek, druk ulotek, folderów, plakatów, wizytówek w bardzo dobrej cenie i jakości. Drukarnia pracuję na najlepszej chemii drukarskiej i innych świetnych dodatkach drukarskich.
ODPOWIEDZ