Dobry lekarz

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Kaczuś3

Dobry lekarz

Post autor: Kaczuś3 »

Jeśli Wasz Lekarz rodzinny nie spełnia oczekiwań, trudno się do niego dostać i nie chce wypisywać skierowania na badania, warto zmienić przychodnię pierwszego kontaktu. Ja tak zrobiłam i okazuje się, że coś, co kiedyś było problemem, teraz załatwiam od ręki.
Jeśli Wasz Lekarz rodzinny nie spełnia oczekiwań, trudno się do niego dostać i nie chce wypisywać skierowania na badania, warto zmienić przychodnię pierwszego kontaktu. Ja tak zrobiłam i okazuje się, że coś, co kiedyś było problemem, teraz załatwiam od ręki.
Żaneta

Re: Dobry lekarz

Post autor: Żaneta »

Pamiętajmy o zabraniu dokumentacji: dowodu osobistego i dowodu ubezpieczenia, który umożliwi nam otrzymanie od lekarza recepty na lek refundowany czy skorzystanie ze świadczenia w jego ramach. Program do umawiania wizyt https://www.rsqphysio.com/ może nam znacznie przyśpieszyć wizytę, ale także zaoszczędzić wiele naszego czasu.
Maruszż.

Re: Dobry lekarz

Post autor: Maruszż. »

Cześć! przyłącze się do dyskusji, bo może akurat ktoś mi pomoże... Poszukuję miejsca gdzie będę mógł zrealizować badania diagnostyczne dla marynarza. Znalazłem taką stronę w internecie i zastanawiam sie czy powinienem z niej skorzystać. Może ktoś ma coś poleconego? Kompletnie nie wiem gdzie się zwrócić. Pozdrawiam.
Bożek55

Re: Dobry lekarz

Post autor: Bożek55 »

Hej hej! Ja akurat coś mam bo na tej stronie możesz wykonać badania diagnostyczne dla marynarza https://hms-assistance24.com/swiadectwa-morskie,23,pl
;) Miałem podobna sytuacje , a tu przeczytasz wszystkie potrzebne info, także wchodź i rejestruj się bez obaw. Życzę powodzenia :D :D
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Dobry lekarz

Post autor: monka »

Ja dobrych lekarzy to tutaj https://cmp.med.pl/cmp-zoliborz/medycyn ... zoliborz/v w tej przychodni znalazłam jak szukałam dla mojej rodziny. Taka prywatna opieka zdrowotna jest moim zdaniem najlepsza bo nie trzeba długo czekać na wizyty.
Dżesika

Re: Dobry lekarz

Post autor: Dżesika »

To naprawdę ważna rzecz. Przecież dobry lekarz mógłby być w stanie bardzo Wam pomóc w kontekście poprawy Waszego samopoczucia i stanu Waszego zdrowia. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... -wenerolog i dowiedzieć się, który wenerolog jest warto uwagi w Waszym przypadku. To ważna rzecz, której nie powinniście lekceważyć.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 213
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Dobry lekarz

Post autor: bartoszN »

Mamy dobrych specjalistów, mamy też dostępne nowoczesne metody leczenia i diagnozowania chorób. A mimo to z roku na rok diagnozuje się coraz więcej przypadków nowotworów na przykład. Czytałem na https://zabiegidavinci.pl/baza-wiedzy/r ... a-grubego/ że nie tylko zachorowalność ale i umieralność na nowotwór jelita grubego stale wzrasta. Jeśli tylko pojawiają się objawy jak zamiana rytmu wypróżnień, obecność krwi w stolcu, problem z oddawaniem stolca (zaparcia), bóle brzucha czy krwawienia z odbytnicy to trzeba jak najszybciej wybrać się do lekarza. A pacjenci powyżej 50-tego roku życia koniecznie regularnie powinni przechodzić badania przesiewowe jelita grubego.
Maryśka

Re: Dobry lekarz

Post autor: Maryśka »

W dobie pandemii i utrudnionego dostępu do lekarzy to naprawdę trudne zadanie. Na szczęście my mamy pakiet medyczny od https://mediccentre.pl/specjalisci/androlog . Dzięki temu dostęp do specjalistów nie jest ograniczony. Okresowe badania, kontrolne wizyty u specjalistów. Wszystko w pakiecie.
maryśka

Re: Dobry lekarz

Post autor: maryśka »

Bardzo się cieszę, że jednak trafiłam na Polmed , teraz bez problemu mogę umawiać się na konsultację do specjalisty i nie muszę długo czekać na termin, a także zawsze gdy pojawiają się jakieś niepokojące objawy to można postawić na infolinie medyczną, która jest 24/7
paradoks

Re: Dobry lekarz

Post autor: paradoks »

Dobry lekarz to taki, który się ciągle dokształca, a przecież lekarze mają co robić, co rusz pojawiają się nowe metody, na przykład w medycynie estetycznej. Szkolenia z medycyny estetycznej właśnie dla lekarzy organizuje Ollie https://www.ollie.pl/ Wśród lekarzy, którzy w Ollie się szkolili panują bardzo opinie. Trudno się dziwić, skoro grupy są kilkuosobowe a zajęć praktycznych co nie miara.

szafa dwudrzwiowa olcha
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 243
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Dobry lekarz

Post autor: szogunek »

Jeśli zależy ci na profesjonalnym podejściu do leczenia nowotworowego, to Onkolmed.pl oferuje specjalistyczną opiekę, a także wsparcie psychologiczne dla pacjentów i ich rodzin. Doświadczony psycholog służy pomocą w radzeniu sobie ze stresem i emocjami związanymi z chorobą nowotworową.
Myśliciel

Re: Dobry lekarz

Post autor: Myśliciel »

Prywatna opieka zdrowotna oferuje programy zdrowotne zaprojektowane z myślą o potrzebach dzieci i młodzieży, promując zdrowy rozwój i zapobiegając chorobom. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ zawiera opcje, które obejmują regularne badania pediatryczne, konsultacje specjalistyczne i wsparcie psychologiczne.
Gość

Re: Dobry lekarz

Post autor: Gość »

Publiczna opieka zdrowotna od lat boryka się z problemem długich kolejek i konieczności uzbrojenia się w cierpliwość jeśli chcemy dostać się do lekarzy świadczących usługi na NFZ. W sektorze zdrowia psychicznego czas oczekiwania na konsultacje z psychiatrą często jest tak długi, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest skorzystanie z prywatnej wizyty. Strony takie jak https://psychologuj.pl umożliwiają bezpośredni kontakt ze specjalistami z całej Polski.
sokol

Re: Dobry lekarz

Post autor: sokol »

Obecnie wiele mówi się o alternatywnych formach diagnostyki, takich jak biorezonans. Zrozumiałe jest, że ludzie, będąc chorobowymi, poszukują różnych rozwiązań wspomagających zdrowie. Odniosłam wrażenie, że na stronie https://www.biorezonans-mokotow.pl/ oferowane są usługi związane z biorezonansem, dlatego jeśli to temat, który was interesuje, może warto się z nimi skontaktować.
ewkaa

Re: Dobry lekarz

Post autor: ewkaa »

Myślę, że także zwrócicie uwagę na soczewki 1 day acuvue moist astigmatism To produkty cechujące się wysoką jakością, dostępne w atrakcyjnej cenie, co sprawia, że są świetną opcją dla osób borykających się z astygmatyzmem.
niunita

Re: Dobry lekarz

Post autor: niunita »

Fajnie byłoby, jakby lekarz bez kolejek był dostępny. Ale jest coś co na pewno możemy zrobić dla dobra innych - odwołać wizytę zawsze wtedy kiedy na niej nie będziemy. W ten sposób, ktoś szybciej może dostać się do lekarza. Warto mieć to na uwadze.
pinki

Re: Dobry lekarz

Post autor: pinki »

Słyszeliście kiedyś o kampanii społecznej Odwołuję Nie Blokuję, prowadzonej przez Centrum Medyczne CMP? Wspólnie z placówkami zdrowia, zarówno publicznymi, jak i prywatnymi, stara się ona rozwiązać problem aby kolejka do lekarza nie istniała. Na stronie odwolujenieblokuje.pl znajdziecie więcej informacji na ten temat. Myślę, że to doskonała inicjatywa.
witeeek

Re: Dobry lekarz

Post autor: witeeek »

Myślę, że warto rozważyć skorzystanie z usług oferowanych przez https://radamed.pl/ . Słyszałem, że tamtejsza obsługa jest bardzo sprawna, a lekarze traktują pacjentów wyjątkowo dobrze. Sam zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty.
chacman14

Re: Dobry lekarz

Post autor: chacman14 »

Jeśli szukacie polecanych lekarzy to zobaczcie na stronę fmclodz.pl/ to klinika zdrowia z Łodzi. Tam macie wielu specjalistów, którzy pomogą wam stanąć na nogi. Tam maja wielu specjalistów z różnych dziedzin a ich filarem jest przede wszystkim rehabilitacja i ortopedia.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 266
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Dobry lekarz

Post autor: urbanczyk »

Dzięki profesjonalnej kadrze lekarzy specjalizujących się w schorzeniach układu moczowo-płciowego, klinika https://wilmed.pl/wodniak-jadra/ oferuje pacjentom kompleksową opiekę medyczną, począwszy od diagnostyki, poprzez terapię, aż po rekonwalescencję, zapewniając im wsparcie na każdym etapie leczenia.
ODPOWIEDZ