Żłobek w Warszawie

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
JanekŻ

Żłobek w Warszawie

Post autor: JanekŻ »

Cześć. Czy macie może jakiś sprawdzony żłobek w Warszawie? Chciałbym zapisać tam syna, lecz szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca. Polecicie coś?
JanekŻ

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: JanekŻ »

Ostatnio natrafiłem na http://www.hipopo.pl/ według mnie to będzie najlepszy wybór
Michałek02232

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Michałek02232 »

Widzę, że sporo osób szuka odpowiedniego żłobka dla dziecka. Szukając żłobka natrafiłem na żłobek mokotów. Prezentują się naprawdę fajnie, ponieważ między innymi dlatego, że starają się łaczyć zabawę z nauką i rozwijać zdolności i predyspozycje jakie każde dziecko ma w sobie jeszcze nie odkryte.
kłosek

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: kłosek »

Szukaj miejsc, gdzie kadra jest odpowiednio przeszkolona i stale udoskonala swoje umiejętności i wartości. Nie ma to jak ciocie, które poświęcają się wychowaniu cudzych dzieci. Znajoma na https://niania.pro doszkala się regularnie i widzi mega różnice między swoja wiedza jak zaczynała przygodę z pracą w żłobku, a teraz
5ybić

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: 5ybić »

Warto trochę się rozejrzeć za odpowiednim żłobkiem, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Ja tak trafiłem na ofertę https://www.prywatnyzlobekwarszawa.pl/ Jest to świetny, prywatny żłobek, który znajduje się na Wawrze. Mają tam świetne podejście do dzieci i potrafią im zapewnić odpowiednie warunki.
nikuś

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: nikuś »

Na tej stronie https://www.wioski.co warto się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych punktów opieki, gdzie dbają kompleksowo o edukację dzieci. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć miejsce w naszej miejscowości. Uważam, że od najmłodszych lat należy stawiać na edukację maluchów, bo pierwsze lata życia są naprawdę ważne.
ODPOWIEDZ