Zaufana firma ochroniarska

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Anastazy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 8:16

Zaufana firma ochroniarska

Post autor: Anastazy »

Witajcie. Na co zwracacie największą uwagę, jeśli macie wybrać firmę ochroniarską? Wydaje mi się, że dużo możemy wyciągnąć, patrząc na podejście do pracy potencjalnych ochroniarzy i tak naprawdę nieważne czy jest to ochrona fizyczna obiektów, czy samo doradztwo w zakresie ochrony. Każdy pracownik powinien mieć dobre kwalifikacje. Zgodzicie się ze mną?
Kmiński

Re: Zaufana firma ochroniarska

Post autor: Kmiński »

Mam dla was dobry namiar- taką bardzo solidną, zaufaną agencją ochrony jest warszawska Securitas https://www.securitas.pl/Uslugi/ochrona-fizyczna/ Zdecydowanie mogę wam ich usługi doradzić, to doskonali fachowcy. My mamy u nich system alarmowy i zdalny monitoring wideo i jesteśmy w pełni z wyboru zadowoleni, firma działa kompleksowo i solidnie a ze stawką nie przesadza.
Błażej

Re: Zaufana firma ochroniarska

Post autor: Błażej »

Ja kierowałem się głównie doświadczeniem, ofertą i kwalifikacjami firmy ochroniarskiej. Ostatecznie zdecydowałem się na współpracę z agencją ochrony https://www.ochronahevelius.pl/oferta. Zajmują się ochroną stacjonarną naszego zakładu pracy. Swoje usługi wykonują profesjonalnie i rzetelnie. Jak dotąd jestem bardzo z nich zadowolony.
lótek

Re: Zaufana firma ochroniarska

Post autor: lótek »

Często organizujemy eventy, które wymagają ochrony fizycznej i zabezpieczenia. Nie mamy jednak o co się martwić, gdyż pomocy i wsparcia na tym polu udzielają https://www.vikingsecurity.pl/oferta.html a wychodzi im to bardzo sprawnie. Bezpieczeństwo ponad wszystko, jakość idzie całkowicie w parze z realizacją usług.
Główka

Re: Zaufana firma ochroniarska

Post autor: Główka »

Moja firma wynajęła firmę ochroniarską https://magnumochrona.pl/uslugi/ Jest to firma bardzo kompetentna. Jak coś się dzieje to od razu jest kontakt z szefem lub podjeżdżanie do firmy. Moja przyjaciółka w tej firmie posiada ochronę swojego domu i również jest bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy i pracowników.
kócyk

Re: Zaufana firma ochroniarska

Post autor: kócyk »

Ja ostatnio korzystałem z usług https://gabor-security.pl/# co faktycznie wyszło mi na + na tym polu. Działają na podstawie zezwolenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, koncesja Nr L-0190/09. Ich specjalizacja to bezpieczeństwo, zarządzanie ryzykiem i zaawansowanym systemem szkoleniowym. Wychodzi nam to w zupełności na plus.
Waldek40

Re: Zaufana firma ochroniarska

Post autor: Waldek40 »

Myślę, że przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ofertę, warunki współpracy i doświadczenie firmy. Warto także poczytać opinie w internecie. Ja od dłuższego czasu współpracuję z Agencją Ochrony Glok z Warszawy. Zajmują się m.in. ochroną osób i mienia, ochroną SUFO oraz monitoringiem wizyjnym. Zatrudniają kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jestem zawsze spokojny o swoją firmę podczas wielodniowych delegacji zagranicznych.
ODPOWIEDZ