Zaparcia

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
zośka

Zaparcia

Post autor: zośka »

Starsza córka ma teraz nauczanie online i dużo czasu spędza przed komputerem. Pojawiły się bóle kręgosłupa oraz problem z zaparciami. Wszystko to z powodu braku aktywności. Gorzej tak naprawdę, kiedy zaczyna to pojawiać się często u większych dzieciaków, gdyż nie jest to normalny stan. Co radzicie zrobić?
małgorzata

Re: Zaparcia

Post autor: małgorzata »

Ja miałam kiedyś zaparcia i ogólnie problemy z tym związane czyli także hemoroidy, ale ogólnie jest już dużo lepiej, bo zmieniłam dietę i biorę także probiotyk proctolact, taki specjalny dla osób z chorobami odbytu i piję dużo wody. To bardzo pomaga normalnie funkcjonować.
fanlechbiznesł

Re: Zaparcia

Post autor: fanlechbiznesł »

Kluczem do pozbycia się takich dolegliwości, jest odpowiednia pozycja, możemy ją uzyskać dzięki Goko. Najlepsza to taka w kucki , poprawia się wtedy nasza zdolność do wypróżniania, to naturalna pozycja jaką powinien przyjmować wtedy człowiek, ciężko to osiągnąć bez żadnego przyrządu, wspomniane wcześniej Goko, mocno to ułatwi.
Ewelina

Re: Zaparcia

Post autor: Ewelina »

Koniecznie zachęcaj córkę do większej aktywności fizycznej, dbajcie o to by dużo piła (przede wszystkim wody) i zdrowo sie odżywiła. Jak się siedzi, to często sięga się po jakieś przekąski, a to tylko nasila problem. No i nie dopuszczaj do tego, by zaparcia długo trwały. Jak jest problem miej zawsze pod ręką czopek eva qu bambini . To czopki dla dzieci już od 2 roku życia. Bardzo skuteczne a równocześnie łagodne. Działają tylko miejscowo, nie uzależniają. Po kilku, kilkunastu minutach - wizyta w toalecie murowana - i to bez bólu.
ODPOWIEDZ