Zaniżone odszkodowanie

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Zaniżone odszkodowanie

Post autor: kapuc »

Witam! Przychodzę do was z pewną sprawą. Mianowicie, moje odszkodowanie zostało zaniżone. Zastanawiam się, czy da się w jakiś sposób rozwiązać ten problem? Do jakiej firmy należy zgłosić się w tym celu? Czy http://cdsi24.pl/ to dobry wybór? Może ktoś z was był już w podobnej sytuacji do mnie?
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: nina »

Ubezpieczyciele czasem w ogóle nie wypłacają odszkodowania, a czasem wypłacają tylko częściowe. Różnie to bywa. Nie tylko jednak od nich można domagać się pieniędzy. Również można pozwać sprawcę. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... kodowanie/ można sobie poczytać na temat odszkodowania za brak wynagrodzenie za pracę w UK. I takie sytuacje się zdarzają i wtedy warto wiedzieć jak się zachować i czego żądać.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: Zbyszek92 »

Jeśli chcecie zadbać o to, by Wasze odszkodowanie nie było zaniżane, to polecam zaznajomić się z tematem trochę wcześniej, również o tym, jakie odszkodowanie przysługuje Wam po wypadku samochodowym w pracy w UK https://topmejt.co.uk/wypadek-samochodo ... anie-w-uk/.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 256
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: urbanczyk »

Trzeba walczyć o swoje prawa i ja sam się na o tym przekonałem. Jeżeli chodzi o uzyskanie należytego odszkodowania to miałem przyjemność współpracować ze świetnym adwokatem, a dokładnie https://www.strojekkancelaria.pl/odszkodowania/ Podejście do klienta na najwyższym poziomie, a co ważne - szczęśliwe rozwiązanie sprawy.
ODPOWIEDZ