wyposażenie szkół

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
PhilipŚ3990

wyposażenie szkół

Post autor: PhilipŚ3990 »

Cześć, nie wiecie skąd można kupić robota edukacyjnego? Na stronie https://mojebambino.pl/roboty-edukacyjn ... ie-go.html znajdziecie sklep, z którego możecie kupić takie produkty. A może znacie inne sklepy tak samo porządne jak ten?
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: wyposażenie szkół

Post autor: Szefowa »

Na pewno w każdej szkole przydadzą się tablice - takie do powieszenia na ścianach. Ja widziałam ostatnio, że niedrogo można takie tablice szkolne zamówić na przykład w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice-szkolne.html. Tak więc jeśli interesuje Was taki asortyment, to polecam tam zajrzeć ;)
Tobiaś

Re: wyposażenie szkół

Post autor: Tobiaś »

Piłkochwyty na boiska to jedna z najważniejszych rzeczy, jak chcemy ochronić fasadę budynku, szyby, pojazdy oraz uczniów i nauczycieli przed lecącymi piłkami. Polecam sobie zajrzeć na stronę https://www.siatki-kramer.pl/oferta/pilkochwyty/. Oferta jest fajna. Siatki proste w montażu, odporne na uszkodzenia, wytrzymałe i bardzo estetyczne
DankaŻ

Re: wyposażenie szkół

Post autor: DankaŻ »

Jestem zdania, że każda szkoła powinna mieć na wyposażeniu Smart Kid Belt bo wówczas w chwili organizacji wycieczki wszystkie mniejsze dzieci (7-12 lat) miałyby szansę bezpiecznie podróżować w autokarze. Urządzenie to montuje się błyskawicznie więc każdy nauczyciel/opiekun dałby sobie z tym radę, a my rodzice bylibyśmy spokojniejsi o ich bezpieczną podróż.
ODPOWIEDZ