wycieczka

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
AndrzejŻ

wycieczka

Post autor: AndrzejŻ »

Witam. Moja żona od zawsze marzyła by wybrać się na wycieczkę na Maltę. Chciałbym by w końcu spełniła swoje marzenie, a oferuje to świetne biuro https://zorientowani.pl/oferta,3051,...-i-comino.html znacie?
wójt

Re: wycieczka

Post autor: wójt »

Miałem zamiar wybrać się na wycieczkę w czerwcu. Znajoma poleciła mi firmę https://mrshuttle.com/pl/ która zajmuje się tego typu sprawami. Co myślicie? Warto? Jeśli ktokolwiek z was korzystał z ich usług i może się odnieść, to będę bardzo wdzięczny. Na początek chciałem wybrać Wrocław :). Dajcie znać, co myślcie.
błażejka

Re: wycieczka

Post autor: błażejka »

Sobie ostatnio przeglądałam możliwe kierunki podróży i trafiłam na taki wpis o Szwajcarii https://www.okiemobiektywu.pl/2021/04/l ... zyc-w.html . Od tego momentu zakochałam się w tych zdjęciach i chciałabym kraj zobaczyć na żywo. Mam nadzieję, że podróże niedługo będą możliwe :)
poliśka

Re: wycieczka

Post autor: poliśka »

A tutaj https://www.kompas.pl/wycieczki-szkolne/zielone-szkoly mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam wile różnych propozycji, jeśli chodzi o zielone szkoły. Prawda jest taka, że nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi. Trzeba wszystko zawsze przeanalizować z uczniami.
Łucjana

Re: wycieczka

Post autor: Łucjana »

Chciałabym wam polecić sklep https://naprzelaj.com.pl/ to bardzo fajne oferty. Jest to sklep dla podróżnika, turysty bo można tam kupić plecaki, namioty, przydatne gadżety i akcesoria oraz odpowiednią odzież. Sprawdźcie bo jeśli dużo podróżujecie to pewnie potrzebujecie takich rzeczy.
ODPOWIEDZ