wycena domów

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 48
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:06

wycena domów

Post autor: deborah »

Wycena domów Katowice - szukam profesjonalnej oraz rzetelnej firmy. Jaką możecie mi polecić?
Kaśka33

Re: wycena domów

Post autor: Kaśka33 »

Odezwij się do kancelarii Sipex. Działają na terenie miasta Bielsko-Biała, ale wiem, ze obsługują też inne miasta w województwie śląskim. Tutaj https://rzeczoznawcy.net.pl/rzeczoznawca-bielsko-biala/ ich znajdziesz. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Ja na swoją wycenę nie czekałam długo. Dostałam rzetelny operat szacunkowy, który ułatwił mi negocjacje cenowe. Polecam.
tomuś

Re: wycena domów

Post autor: tomuś »

deborah pisze: ↑04 wrz 2020, 12:14 Wycena domów Katowice- szukam profesjonalnej oraz rzetelnej firmy. Jaką możecie mi polecić?
Napisz na https://remont.biz.pl/kontakt/
żyto

Re: wycena domów

Post autor: żyto »

Kaśka33 pisze: ↑27 wrz 2020, 11:50 Odezwij się do kancelarii Sipex. Działają na terenie miasta Bielsko-Biała, ale wiem, ze obsługują też inne miasta w województwie śląskim. Tutaj https://rzeczoznawcy.net.pl/rzeczoznawca-bielsko-biala/ ich znajdziesz. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Ja na swoją wycenę nie czekałam długo. Dostałam rzetelny operat szacunkowy, który ułatwił mi negocjacje cenowe. Polecam.
słyszałem o nich
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 171
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: wycena domów

Post autor: krakowska »

Kaśka33 pisze: ↑27 wrz 2020, 11:50 Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Ja na swoją wycenę nie czekałam długo. Dostałam rzetelny operat szacunkowy, który ułatwił mi negocjacje cenowe. Polecam.
Ja też długo nie czekałam a wycena nieruchomości Lębork zrobiona była rzetelnie i fachowo. Takie wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczeń wierzytelności są akceptowane przez wszystkie banki więc uważam że warto żeby robiły je osoby z doświadczeniem i cieszące się uznaniem
Burżuj

Re: wycena domów

Post autor: Burżuj »

Sama wycena nieruchomości jest bardzo ważną sprawą i ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest z takiej możliwości skorzystać. Ja również chwalę sobie współpracę z biurem nieruchomości https://bnonline.pl/ gdyż dzięki nim w bardzo krótkim czasie sprzedałem moje mieszkanie.
ODPOWIEDZ