Winda dla niepełnosprawnych

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 30
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:35

Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: lila87 »

Czy według was sprawdza się winda dla niepełnosprawnych w domach opieki itp? Czytałam ciekawe propozycje na http://www.likwidacja-barier.pl/2015/02 ... rawnych-ce . Mają wiele ciekawych rozwiązań na takie problemy , a mogą pomóż jeszcze w stworzeniu fajnego rozwiązania.
flarłeńscy

Re: Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: flarłeńscy »

To bardzo ważne aby dbać o windę i systematycznie sprowadzać specjalistów w zakresie konserwacji. Sam współpracuję z firmą https://dolpoldzwig.pl/ która wykonuje przeglądy techniczne i wzorowo wywiązuje się ze swoich obowiązków dzięki czemu my możemy bezpiecznie korzystać z wind.
Błażej

Re: Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: Błażej »

Niestety nie znam przepisów, ale uważam, że winda powinna się znaleźć w tego typu obiekcie ze względów bezpieczeństwa. Możesz także skontaktować się z przedstawicielem firmy https://www.pawlift-serwis-dzwigow.pl. Zajmują się serwisem, modernizacją i konserwacją urządzeń dźwigowych. Posiadają w tym zakresie duże doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Myślę, że będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
asą

Re: Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: asą »

Jeżeli potrzebujesz urządzenia, które będzie pomocne w pokonywaniu przeszkód architektonicznych dla osób o ograniczonych możliwościach ruchowych, to polecam Ci platformy dla niepełnosprawnych od producenta polskiego. Tu masz www: https://global-lift.pl/oferta/platformy ... sprawnych/. Dla nasz przygotowywali realizację i wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń.
mirmił

Re: Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: mirmił »

Ja z kolei odsyłam was do urządzeń dźwigowych od SPEL-REM z Dolnego Śląska https://www.spel-rem.com.pl/oferta/plat ... osprawnych Firma ma w ofercie platformy dla osób niepełnosprawnych, pionowe oraz przyschodowe. Wykonują urządzenia standardowe, ale też takie dostosowane do konkretnych warunków danego obiektu. U nas firma solidnie wykonała usługę, w 100 % sprawdzili się, cenowo też było w porządku.
ginamó

Re: Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: ginamó »

Zrealizowanie takiej windy było koniecznością, aby nasza córka miała jak się poruszać. Specjalnie zgłosiliśmy się do https://www.technivcontroll.pl/platform ... howej.html , zajmujących się wykonywaniem wind. Nie zajęło to dużo czasu, nie było kosztowne a nam mocno ułatwiło sprawę! Wszystko dla dobra niepełnosprawnej córki.
ODPOWIEDZ