wentylacja

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Axeluś84

wentylacja

Post autor: Axeluś84 »

Cześć, jest na tym forum ktoś kto potrafi merytorycznie doradzić jak zabrać się za kupowanie wentylacji? Szukając takich produktów wpadłem na https://www.daikin.pl/pl_pl/klimatyzacj ... oftop.html Znajduje się tam naprawdę duży wybór takich produktów aczkolwiek nie mam pojęcia czy warto kupić coś takiego od tego producenta. Nie wiem co o tym myśleć dlatego też może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? A może lepiej poszukać innego producenta? Kupujecie produkty z internetu?
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: wentylacja

Post autor: felicita6 »

Ważne jest, aby zadbać o jak najlepsze dopasowanie elementów wentylacyjnych do siebie. Jedną z propozycji są wentylatory przeciwwybuchowe od https://fantech.pl/wentylatory-przeciwwybuchowe-ex/ które umożliwiają zadbanie o kwestię wentylacji. To świetna alternatywa dla osób ceniących sobie wytrzymały materiał w połączeniu z wygodą i dopasowaniem do wszelkich potrzeb.
kamil.zxy

Re: wentylacja

Post autor: kamil.zxy »

Na Twoim miejscu zgłosiłbym się do kogoś kto zajmuje się tym profesjonalnie i poprosił o indywidualne dobranie rozwiązania. Dobranie wentylacji, szczególnie do dużych pomieszczeń, typu hale magazynowe, sklepy, jest trudne. Często trzeba zdecydować się na dedykowane elementy, np. nietypowych kształtów i rozmiarów skrzynki rozprężne do anemostatów https://www.bh-res.pl/oferta/skrzynki-rozprezne Dostawca nowoczesnych rozwiązań do wentylacji i klimatyzacji z doświadczeniem doradzi rozwiązanie, które posłuży lata i nie będzie sprawiać problemu. Samodzielne radzenie sobie z tematem to tylko pozorna oszczędność, bo później płacimy za dostosowanie pojedynczych komponentów do naszych potrzeb i za naprawy, gdy okazuje się, że coś jest jednak niekompatybilne ;)
mamitahamitaa

Re: wentylacja

Post autor: mamitahamitaa »

Ja jestem zdania, że w biznesie najważniejsze są kwestie zarządu, ale i tego, co nam odpowiada i na co możemy działać. Zgodnie z tym sprawdzam sobie na przykład dziś certyfikat na f gazy i jestem nieprzekonana, na czym to ma niby polegać? Macie ogólnie świadomość?
ODPOWIEDZ