W co warto zainwestować?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
SuszaVelur
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2019, 16:19

W co warto zainwestować?

Post autor: SuszaVelur »

Wiadomo, że ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na takie pytanie. Dlatego ja zawsze śledzę profesjonalne, biznesowe witryny. Np. tu http://rowniwbiznesie.pl/ znajduję zawsze masą dobrych porad na temat konkretnych biznesów.
Nie ufam tym, którzy są przekonani, że mają wielu przyjaciół. To znak, iż nie znają ludzi.
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: W co warto zainwestować?

Post autor: terdan »

A inwestycji w nieruchomości ktoś próbował. Mój kumpel tym się zajmuje i dobrze na tym wychodzi jak mówi. W Warszawie posiada nieruchomości na wynajem, a wiecie jakie tam są ceny. Nawet podjął współpracę z moim zarządcą nieruchomości Per modum, ponieważ w swojej ofercie mają również zarządzanie najmem. A przyznać muszę to rzetelna firma, warto powierzyć im takie zadania.
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: W co warto zainwestować?

Post autor: krakowska »

Tak, inwestycja w nieruchomości jest najbardziej opłacalna i to bezpieczna inwestycja a to dziś bardzo ważne. Trzeba oczywiście kierować się pewnymi zasadami przy wyborze nieruchomości pod wynajem. Najważniejsza jest lokalizacja, godne uwagi jest na przykład osiedle Modern Tower w Trójmieście
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: W co warto zainwestować?

Post autor: Zbyszek92 »

Mysle,ze na pewno warto inwestowac w mieszkania. Ja jednak jestem jeszcze skazana na inwestowanie w wynajem. Zalezy mi na tym,aby dowiedziec sie czegos wiecej na temat praw i obowiazkow osoby,ktora wynajmuje mieszkanie,poniewaz czestow ynajem mieszkan konczy sie u mnie niestety zakonczenien najmu w zlej atmosferze. https://inwestujwnieruchomosci.pl/jakie ... ieszkanie/ Jakies rady?
Awatar użytkownika
Malwinka00
Posty: 44
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:41

Re: W co warto zainwestować?

Post autor: Malwinka00 »

Jeżeli chcemy inwestować w społeczeństwo a m.in też w siebie to fajną inwestycją było by https://www.fitpark.pl/otwarte-strefy-a ... m-osa.html, celem Programu Otwarte Strefy Aktywności jest stworzenie miejsc do aktywnej rekreacji dla wielu pokoleń. Czyli między innymi inwestujemy w samych siebie, jak dla mnie super pomysł.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Re: W co warto zainwestować?

Post autor: ABC »

Na pewno w coś opłacalnego dlatego zanim się na coś zdecydujesz to rozeznaj się trochę .Ja czytałam i dowiedziałam się że tutaj https://pl.freedom24.com/ można wykupić akcje o wysokim potencjale dochodowym.
Awatar użytkownika
Malina007
Posty: 40
Rejestracja: 10 wrz 2019, 16:22

Re: W co warto zainwestować?

Post autor: Malina007 »

Ja od lat niezmiennie uważam, że warto inwestować w stronę www, hosting czy takie usługi jak: rejestracja domen. Biznes online rozwija się bardzo dynamicznie i angażowanie swojej energii i środków na ten cel przyniesie dobre efekty w przyszłości! Moja firma od dawna współpracuje z Progresoi i spokojnie mogę powiedzieć, że są bezkonkurencyjni. https://progreso.pl/domeny/
ODPOWIEDZ