Usuwanie ósemki w Warszawie?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
mamuśka17

Usuwanie ósemki w Warszawie?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie polecić jakiś sprawdzony gabinet do którego mogę się udać by usunąć ząb mądrości? Jednak konieczny jest zabieg chirurgiczny. Na https://www.dentyscipod1.pl/oferta/chirurgia/ jest dostępna oferta jednego z gabinetów na Mokotowie. Czy ktoś z Was jest może ich pacjentem i może podzielić się opinią? Pilnie poszukuję stomatologa chirurga do usunięcia tego zęba, ponieważ jestem po zaleczonym już zapaleniu szczęki. I zalecenie usunięcia jest pilne. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i może coś podpowiedzieć?
matyjas

Re: Usuwanie ósemki w Warszawie?

Post autor: matyjas »

mamuśka17 pisze: ↑11 lis 2021, 11:47 Czy możecie polecić jakiś sprawdzony gabinet do którego mogę się udać by usunąć ząb mądrości? Jednak konieczny jest zabieg chirurgiczny. Na https://www.dentyscipod1.pl/oferta/chirurgia/ jest dostępna oferta jednego z gabinetów na Mokotowie. Czy ktoś z Was jest może ich pacjentem i może podzielić się opinią? Pilnie poszukuję stomatologa chirurga do usunięcia tego zęba, ponieważ jestem po zaleczonym już zapaleniu szczęki. I zalecenie usunięcia jest pilne. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i może coś podpowiedzieć?
Nie wiem, czy możecie akurat tam poszukać kogoś, kto wam naprawi tak zęby, ale zdecydowanie warto powiedzieć, że jeśli o mnie chodzi, to w Łącznej ten http://maksmed.com/stomatologia-leczna/ dentysta jest zdecydowanie numerem jeden. Można powiedzieć, że kompletnie nic mu nie jest straszne.
ODPOWIEDZ