Tłumacz

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 219
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Tłumacz

Post autor: Gretta »

Przy większych firmach, działających międzynarodowo, na pewno biura tłumaczeń takie jak http://www.verbo.com.pl powinny wam się przydać. W tym miejscu będziecie mogli liczyć na kompleksową pomoc przy tłumaczeniach. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Re: Tłumacz

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli potrzebujecie tłumacza tłumaczenie dokumentów francuskichprzejrzyjcie bo to super oferta. Tłumaczenia na różne języki wszytko załatwicie online więc szybko i bez wychodzenia z domu. Mi się taka opcja bardzo podoba zwłaszcza że mają bardzo atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:51

Re: Tłumacz

Post autor: olusia »

Nie miałam jeszcze okazji korzystać z tłumacza, ale jeśli musiałabym to zrobić, to zdecydowanie tutaj https://berligo.com/tlumaczenia-przysiegle/ bym się zgłosiła. To placówka znana naszym pracodawcom, to nie ma co się przed nimi migać. A tłumaczenia uwierzytelnione z dobrego źródła to prawdziwy skarb.
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Tłumacz

Post autor: kermit »

Ja uważam, że w celu przetłumaczenia jakiegoś tekstu, zwłaszcza dokumentu należy udać się do biura tłumaczeń. To miejsce, w którym znajdziemy fachową pomoc w tym zakresie. Co więcej korzystając z takich usług mamy pewność, że tekst zostanie przełożony rzetelnie i nie będzie zawierał błędów. Wiadomo że każda korekta wiąże się z kolejnym wydatkiem. Ja bardzo dobrą pomoc w tym zakresie znalazłem tutaj https://camelot.info.pl/ . Przy okazji przeczytałem kilka interesujących mnie artykułów właśnie w temacie tłumaczeń.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Tłumacz

Post autor: nina »

Myślę, że warto sobie zerknąć tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl . Jest tam bowiem namiar na biuro tłumaczeń, które ma naprawdę szeroki zakres usług. Zajmują się bowiem nie tylko tłumaczeniami pisemnymi, ale również ustnymi. Na stronie macie kompleksową ofertę w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Loipeld
Posty: 64
Rejestracja: 29 gru 2019, 10:27

Re: Tłumacz

Post autor: Loipeld »

Słuchajcie, potrzebny jest mi pilnie jakiś dobry i doświadczony tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Może ktoś z was wie gdzie mogę takiego znaleźć? Jesli tak, będę wam bardzo wdzięczny za pomoc i podanie na takowego namiarów
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Tłumacz

Post autor: monka »

Najważniejsze jest aby znaleźć dobrego tłumacza albo biuro tłumaczeń, którzy wykonają swoją pracę dokładnie i terminowo. Nie jest to łatwe, szczególnie, że wielu z nich okazuje się być mało kompetentnych. Na stronie: http://supertlumaczenia.pl znajduje się blog, na którym dostępne są artykuły, które na pewno sporo wyjaśnią w tym temacie. Zdobyta tutaj wiedza bardzo pomoże przy wyborze tłumacza, więc na pewno dzięki niej nie dokonasz błędnego wyboru i nie trafisz na kogoś nie odpowiedniego - polecam!
Awatar użytkownika
protlumaczen
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 10:10

Re: Tłumacz

Post autor: protlumaczen »

Kiedy potrzebowałem tłumacza do biura to skorzystałem z usług https://protlumaczenia.eu/ i jestem bardzo zadowolony. Obsługa klienta to pełen profesjonalizm, a tłumaczenie było zrobione bardzo szybko.
Awatar użytkownika
wejkert
Posty: 43
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:14

Re: Tłumacz

Post autor: wejkert »

Jeśli szukacie pewnego biura tłumaczeń, warto sprawdzić https://tlumaczeniaexpress.pl/. Pełen profesjonalizm i szybka realizacja.
gośka

Re: Tłumacz

Post autor: gośka »

W zakresie tłumaczeń przysięgłych dokumentów na różne języki korzystam z biura tłumaczeń https://www.mtr24.pl/tlumaczenia/poswiadczone tłumaczę dużo dokumentów samochodowych z różnych języków, oraz faktury, umowy. Współpraca zawsze jest kompleksowa, tłumaczenia rzetelne i zawsze na czas.
małgośka

Re: Tłumacz

Post autor: małgośka »

Tłumaczenia językowe mnie zawsze gdzieś interesowały i pasjonowały. Znam dwa języki, ale to nie zawsze wystarczy. Czytałam artykuł o tłumaczeniach języka bośniackiego na https://lingwistyka.edu.pl/blog/tlumacz ... e-zglosic/ i zaczęłam się zastanawiać, czy nie powinnam kształcić się też w takich językach, gdyż może i są niszowe ale nie wszystkie biura tłumaczeń oferują takie przekłady, więc mogłabym połapać nowych klientów na stałe. Muszę to przemyśleć.

iv lo nowy sącz
Joaśka

Re: Tłumacz

Post autor: Joaśka »

Ja polecam internetowe biuro tłumaczeń https://turbotlumaczenia.pl bo jest to świetna, bezpieczna i szybka usługa tłumaczenia. W ofercie tej firmy znajdziecie tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe oraz wszelkie tłumaczenia specjalistyczne, takie jak tłumaczenia medyczne, biznesowe, urzędowe, sądowe. Zobaczcie i zapoznajcie się z całą ofertą. Ja polecam taką opcję naprawdę szczerze.
Paweł29

Re: Tłumacz

Post autor: Paweł29 »

Niektóre osoby szukają tłumacza aby przetłumaczył zapytania ofertowe. Na stronie https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ znajdziecie tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniem takich rzeczy. Przetłumaczy również inne rzeczy typu strony internetowe czy też ogłoszenia.
innń

Re: Tłumacz

Post autor: innń »

O tak, my non stop korzystamy z usług tłumacza, z tym że ze szkoły językowej LING Partner https://www.lingpartner.pl/oferta/tlumaczenia we Wrocławiu. Nie musicie być z tego miasta, wszystko można z nimi załatwić online, co jest super wygodne. Mają korzystne ceny, ich tłumaczenia są bardzo dobrej jakości, wykonują je zgodnie z ustalonym planem (dotrzymują terminów). Polecam ich serdecznie.
Deniś23

Re: Tłumacz

Post autor: Deniś23 »

Widze, że sporo osób szuka tłumacza. Z tego co wiem to tlumacz rumuńsko polski zajmuje się między innymi tłumaczeniem dokumentów rejestrowych spółek, wpisów do CEIDG czy też zaświadczenia o nadaniu numeru NIP i REGON. Myśle, że takie tłumaczenia mogą zainteresować sporo osób.
dokł

Re: Tłumacz

Post autor: dokł »

Właśnie działamy międzynarodowo i masz rację, bez biura tłumaczeń byłoby ciężko. Mimo iż posługujemy się tymi językami, to jednak oficjalne dokumenty tłumaczy nam biuro Rotas https://www.rotas.pl/oferta/tlumaczenia-pisemne/ we Wrocławiu. Ich oferta jest rozbudowana, tłumaczą na kilka różnych języków, wykonają także tłumaczenia ustne. Współpraca z nimi przebiega bezproblemowo, jesteśmy zadowoleni z jakości ich tłumaczeń, cen, tego, że pracują terminowo, polecam.
Tłumaczka1

Re: Tłumacz

Post autor: Tłumaczka1 »

Jeśli jeszcze szukacie tłumacza, to polecam skorzystanie z usług biura tłumaczeń Skrivanek, które specjalizuje się we współpracy z firmami, ale obsługuje także klientów indywidualnych i w dziedzinie tłumaczeń ma bardzo duże doświadczenie. W zespole są zarówno tłumacz polsko angielski, jak i m.in. tłumacz grecko-polski i polsko-rumuński, z pewnością znajdziecie to, co potrzebujecie (jeśli nie, agencja przygotuje dla Was specjalną ofertę).
wraż

Re: Tłumacz

Post autor: wraż »

Sami działamy w ten sposób i faktycznie potrzebujemy tłumaczeń aż na 3 języki obce. Te tłumaczenia zapewnia nam firma Alkon http://alkon24.pl/tlumaczenia-pisemne/ w Warszawie. Tłumaczenia od nich są bardzo dobrej jakości, świetnie napisane, w dobrym tonie, ta firma nigdy nas nie zawodni. Zlecenia realizują terminowo, bez chwili zwłoki, ceny mają atrakcyjnie. Nieważne, czy wykonują tłumaczenia ustne, czy pisemne, zawsze są profesjonalni, polecam.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Tłumacz

Post autor: kaniks »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.belingua.pl/tlumaczenie-odpisu-z-krs/
lótka

Re: Tłumacz

Post autor: lótka »

Profesjonalne tłumaczenie wykonali dla nas https://tlumacz.katowice.pl/oferta/ . Chodziło o przetłumaczenie dokumentów z języka hiszpańskiego. Dokumentów nazbierało się faktycznie sporo, mimo to wszystko zostało zrealizowane w mgnieniu oka. Zalecam i Wam skupić się na tym kierunku. Tłumaczenia powinny być realizowane jak najlepiej.
lótka

Re: Tłumacz

Post autor: lótka »

W moim przypadku pilne okazało się skorzystanie z tłumaczeń na język niemiecki. Bardzo pomocni na tym polu okazali się https://lukaszbrzana.eu/oferta/ . Tłumaczenia zostały zrealizowane sprawnie, w mgnieniu oka, spełniając przy tym moje najmniejsze wymogi. Nie ma tu mowy o błędach!
Bartuś76

Re: Tłumacz

Post autor: Bartuś76 »

Deniś23 pisze: ↑28 maja 2021, 11:28 Widze, że sporo osób szuka tłumacza. Z tego co wiem to tlumacz rumuńsko polski zajmuje się między innymi tłumaczeniem dokumentów rejestrowych spółek, wpisów do CEIDG czy też zaświadczenia o nadaniu numeru NIP i REGON. Myśle, że takie tłumaczenia mogą zainteresować sporo osób.
Tłumaczy oferuje się mnóstwo w internecie. Wystarczy chwile poszukać.
_____
lksdwernicki.pl
lótka

Re: Tłumacz

Post autor: lótka »

Znakomitym pomysłem okazało się skorzystanie ze wsparcia tłumacza https://effekt-szczecin.pl/biuro-tlumaczen/ . Musieliśmy natychmiast przetłumaczyć całą rzeszę dokumentów na język niemiecki - a było tego faktycznie sporo. Taka jakość usług całkowicie sprostała naszym wymogom świetna robota.
Łukasz441

Re: Tłumacz

Post autor: Łukasz441 »

Jeżeli ktoś z Was potrzebuje pomocy z zakresu tłumaczeń z języka włoskiego, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzic ofertę na stronie - https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysieg ... warszawie/ . Oferują szeroki zakres wykonywanych usług w naprawde atrakcyjnej cenie.
ODPOWIEDZ