terminal płatniczy

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:26

terminal płatniczy

Post autor: bookmajster »

witam
Jestem w trakcie szukania terminala płatniczego do małego kiosku. Mile widziana opcja terminala przenośnego. W internecie jest dużo ofert takich terminali i nie wiem na co się zdecydować. Z czego korzystacie? Macie jakieś doświadczenia? Na ten moment najbardziej pasuje mi oferta https://www.mofimo.com/.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 210
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: terminal płatniczy

Post autor: bartoszN »

Na pewno na https://www.paytel.pl/ znajdziesz dobrą ofertę. Mają kilka różnych terminali do wyboru, potrafią najlepiej doradzić i ustalić warunki współpracy. Na początek zainteresuj się jak możesz mieć nawet rok bez abonamentu za terminal, na pewno Ci wszystko wytłumaczą. Płatności z nimi to sama przyjemność, błyskawicznie idzie akceptacja.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 324
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: terminal płatniczy

Post autor: rudolf »

U mnie nie muszę mieć terminala płatniczego bo na ten moment jestem płatnikiem VAT więc mnie to nie obowiązuje. Ja natomiast bardzo dużą uwagę i tak kładę na całość bezpieczeństwa płatności w szczególności tych online. Nawet napisali o tym ostatnio w https://finanse.wp.pl/cashbill-stawia-n ... 312539777a i jak widać będzie ten temat na pewno cały czas rozwijany.
Awatar użytkownika
Arina
Posty: 31
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:40

Re: terminal płatniczy

Post autor: Arina »

My od jakiegoś czasu współpracujemy z Polskie ePłatności https://www.pep.pl jesteśmy bardzo zadowoleni. Terminal jest bezproblemowy, łatwy w użyciu. A poza płatnościami bezgotówkowymi mogliśmy dla naszych klientów wprowadzić też program lojalnościowy:)
ODPOWIEDZ